reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek piekna ta Gośka wam wyszła :) i jaka czuprynka :)
Na szkoleniu z karmienia pani polecala takie kapturki na brodawki, trzeba scisnąc ten kapturem i założyć na brodawek i on wtedy jakby wydobędzie ją z piersi wiec moze spróbuj :)
 
Dziewczyny mam pytanie ... moja kolezanka czeka na wyniki badan, ale chce sie umowic na schrasching miesiac przed crio... pani doktor powiedziala jej ze ma brac lutke od 16dc a schrasching ma miec w 22dc.. czy ta lutke powinna brac od 16 czy dopiero po zabiegu? czy to nie ma znaczenia jak bedzie brala ?
 
genna dzieki za odpowiedz...mnie sie wydawalo ze powinno sie brac lutke po zabiegu a nie jeszcze przed... no ale skoro tak moze byc to ok..:tak: ale to co cos daje ten scratching i lutka tam nic nie namiesza po zrobieniu tego badania?
 
reklama
Hej, dołączam do hospitalizowanego grona :-(
wczoraj wieczorem bardzo mnie brzuch bolal, pojechałam do szpitala. Okazało sie ze z małym ok, szyjka zamknięta. Problem inny bo prawdopodobnie wyrostek. Najgorsze to ze nie da sie na bank sprawdzic bo na usg nie widac bo ciaza go popchnęła do gory i go nie widac. Wychodza mi podwyższone leukocyty i cos jeszcze co świadczy o infekcji w organizmie. Narazie jestem na kroplowce (antybiotyk) i przeciwbólowych i jutro jeszcze maja zrobic rezonans. Jesli dalej wyrostka nie bedzie widac a moj stan sie nie poprawi to beda chyba cieli w ciemno. Bo ten wyrostek to jak bomba tykająca.
 
Do góry