reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć Aisha , DSzukałam Cię na poprzednim forum , ale chyba już jakiś czas Cię nie ma , ja też się nie odzywałam , chyba z braku czasu. Jak się czujesz , co słychać?


lucy777 witaj:) Jestem na tamtym forum ale tak duzo dziewczyny pisza ze moj jeden czy dwa posty zostaja wchloniete;) pisze co jakis czas tylko. U mnie ok, kontroluje cisnienie, a tak to roznie ale raczej ok. Widac cos u Cb juz? Znasz juz plec??? PozdrawiamCie:))
 
No ja tez robilam ostatnio badania, mam nadzieje ze wszyskto gra, no ale okaze sie za kilka dni. Co do witamin, ja biore Centrum Materna z DHA, mają spora dawkę jodu. Do tego biorę dodatkowo,też z zalecenia: kw. foliowy, b6,b12, magnez, na cisnienie leki i euthyrox 0,5tabl na tarczycę. No i te zastrzyki, trochę tego nadal jest. Co do bólu brzucha też ostatnio mi dokuczał, po prawej stronie mnie kuło 3 dni dość mocno, no i bóle jak na @ dość częste ale nie za mocne. Co do brzuszka, to kurde u mnie praktycznie nie ma, a sporo już przytyłam w sumie....
 
witajcie:)
U nas wszystko w pożadeczku- rośniemy sobie z dnia na dzień, powoli kończymy kompletować rzeczy dla bąbla i odliczamy czas do luego... zostało nam równe 3 mies:)

co do witamin ja biorę femibion natal wcześniej 1 teraz 2 plus magnez bo miałam skurcze:)
 
Hej kobietki. Ja jeszcze witamin żadnych nie biorę. Mam tylko kwas foliowy w dużej dawce, żelazo w dużej dawce i magne b6 bo mam skłonności do skurczy.
 
hej dziewczynki, od wczoraj moje blizniaki zaczely sie bardzo odczuwalnie ruszac. wczesniej to byly jakies niesmiale, rzadkie doznania, ale teraz to sie po prostu przewalaja :))) ale czad!
 
Dzięki za informację o witaminkach. Koniec końców kupiłam vitaminer prenatal +DHA.
Kretowinka - ale super!!!! Kurcze ciekawe kiedy moje maluszki zaczną tak się ruszać że będę czuła - kiedy pierwsze ruchy zaczęłaś odczuwać? U mnie 9tc więc jeszcze za wcześnie...

Mam pytanie - macie problemy z bólem głowy? Mnie już 3ci dzień boli...nie wiem co robić - paracetamol i okłady nie pomagają...
 
Różyczka teraz taki sezon. Nie bierz paracetamolu bo nie jest on wskazany w I trymestrze. W 1 trym. bierze się go w ostateczności. A na ból głowy to tylko leżeć i baaaaaaardzo dużo pić wody. Głowa potrafi boleć od braku płynów. Jeśli idzie o okłady to mi pomagają takie lodowate na kark. Ale to przy takich bólach pulsujących. No i leżeć, leżeć i leżeć.
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie!!!!!
Sporo czasu mnie tutaj nie było,a to dlatego,ze bałam sie czytać o czymś złym,zaraz miałam wszystkie objawy:-). U mnie brzuch już jest widoczny,przytylam może 2 kg,widzieliśmy już dzidziusia i słyszeliśmy serduszko-przeżycia niesamowite,poplakalismy sie oboje. Czuje sie w miarę dobrze,wstretne mdłości ustały ale za to miewam zgage i dopadła mnie rwa kulszowa. Ale byłam na rehabilitacji i wiem czego robić a czego nie i jest lepiej. Ciagle martwię sie o to,cy wszystko jest w porządku,ruchów malenstwa jeszcze nie czuje,mam nadzieje,ze już niedługo. Ostatnio słyszałam,ze pewnej dziewczynie dziecko zmarło w szóstym miesiącu ciazy i miewam koszmary. Kiedy przestaniemy sie martwić......?:-)
dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki!!!!!!
 
Do góry