reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki za informację o witaminkach. Koniec końców kupiłam vitaminer prenatal +DHA.
Kretowinka - ale super!!!! Kurcze ciekawe kiedy moje maluszki zaczną tak się ruszać że będę czuła - kiedy pierwsze ruchy zaczęłaś odczuwać? U mnie 9tc więc jeszcze za wcześnie...

Mam pytanie - macie problemy z bólem głowy? Mnie już 3ci dzień boli...nie wiem co robić - paracetamol i okłady nie pomagają...

Rózyczka mi czesto dokucza bol glowy, ale nic nie bralam do tej pory, nie chcialam, jakos wytrzymywalam. Pilam duzo wody i spalam albo lezalam. Wiem, ze to cholernie nieprzyjemne ale jakos daj radę. U nas ok, odebralam wyniki dzis moczu, krwi, tarczycy i przeciwcial, wzglednie wydaje sie byc ok. Teraz czekam na piatek i wizyta z USG:) No i powoli zaczynam wczuwac sie w klimat Świąt, ktore uwielbiam! Sciskam Was. Powiem Wam, ze juz bym chciala maj, odliczam kazdy dzien do porodu;), ale patrzac z drugiej strony w sumie nawet i szybko leci, juz 15 tydzien. Czekam z niecierpliwoscia na brzuszek i ruchy.
 
reklama
Kiedy przestaniemy sie martwić......?:-)

Nigdy kochana. "Małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem". I tak do końca życia. Najważniejsze, że się dobrze czujesz. Ja sobie powtarzam jak mam napad złych myśli, że jestem jedną z niewielu którym udało się za 1 razem, mam w brzuszku dwa Łobuziaki i co by się nie stało doświadczam macierzyństwa. I to mnie uspokaja.
 
Marcysiowa- nam tez udało sie za pierwszym razem. Będziemy sie martwić o nasze dzieci do naszej śmierci:-). Staram sie myśleć pozytywnie,ale czasami sie nie da!!!
 
Myśl pozytywnie. Jak ja mam gorsze myśli to wkracza mąż z mądrym stwierdzeniem: nerwy dzieciom szkodzą. I od razu mi przechodzi :-D
 
rozyczko, mnie tez glowa bardzo bolala, bralam paracetamol, troszeczke pomagal, ale dopiero drugi trymestr skonczyl te katorge. a ruchy poczulam w polowie 14 tyg, ale to bylo bardzo delikatne (jestem bardzo szczupla, wiec to sprzyja wczesniejszemu wyczuwaniu ruchow). teraz to momentami WIDZE jak sie dzieci pod moja skora przesuwaja, bo brzuch zmienia ksztalt. to jest jazda, normalnie obcy pasazer nostromo :)
no i mnie tez sie udalo za pierwszym razem :)
 
teraz to momentami WIDZE jak sie dzieci pod moja skora przesuwaja, bo brzuch zmienia ksztalt. to jest jazda, normalnie obcy pasazer nostromo :)

Nie pisz takich rzeczy bo ja w ciąży bardzo strachliwa się zrobiłam i nawet książki boję się czytać bo mam wrażenie, że zaraz ktoś mnie dopadnie. Będę się normalnie bała jak mi się brzuch zacznie ruszać!! :szok::szok::szok:
 
No to bardzo wczesnie, kurcze 14 tydzien, woow. Mi powiedziala dr ze poczuje pozno, jakos kolo 21 tyg...bo mam lozysko na przedniej scianie macicy.
 
Dziękuje dziewczyny. 2 razy nie wytrzymałam i brałam paracetamol. Ale staram się tego nie robić...lekarka mi powiedziała ze jak trzeba to doraźnie mogę brać.
Fajnie że w 14tc już ruchy czułaś kretowinka - to mi jeszcze 4,5 tyg zostało....miesiąc w sumie - na święta może już coś będę czuła, doczekać się nie mogę :-)
Nam za drugim razem się udało - i tak się boję żeby nic złego się nie stało (tfu tfu tfu!!!)
 
Widziałyście "Wiadomości" dzisiaj?? Żona medalisty olimpijskiego - (Bonk) rodziła bliźniaki naturalnie (choć miała wskazanie do cesarki od lekarza prowadzącego). I urodziła zdrową pierwszą dziewczynkę, a druga owinięta pępowiną była i ze znacznym niedotlenieniem mózgu się urodziła...Cesarki nie chcieli zrobić....masakra!
Normalnie jak bóbr płakałam... CO z tą służbą zdrowia jest? Aż strach pomyśleć że kiedyś i my na porodówki trafimy...
 
reklama
Cześć in-vitrowe ciężaróweczki :-) Mogę się wprosić nieśmiało na forum?

Nieśmiało, bo jesteśmy na początku drogi - dziś 7t4d i czekamy na jednego bąbla. Nam też udało się za pierwszym razem. Maluszek był już podglądany, serduszko bije, kolejna wizyta 11 grudnia.
 
Do góry