reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie poniedziałkowo :-)
Jak się mają szczęśliwe mamusie?
Kurcze pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie... Ja to tylko na śnieg już wyczekuję - przynajmniej jaśniej będzie, poza tym tkwi we mnie dziecko które lubi śnieg... :-)
 
reklama
Hej Różyczko. Ja dzisiaj mam karuzelę w głowie i w pracy. Do tego oczy mnie pieką. Ja też czekam na śnieg bo tego przygnębienia mam dość.
 
witajcie
mnie dziś jakoś lenistwo ogarnęło i mdłości od rana atakują... chociaż najchętniej poszłabym spać zaraz biorę się za porządki ubraniowe bo moja szafa woła o pomstę do nieba:zawstydzona/y:
 
A ja - zaczęłam robić świąteczne prezenty przez internet - nie mam siły chodzić po sklepach - więc allegro to mój najlepszy przyjaciel teraz :)
A że mamy do zrobienia masę prezentów - najwyższa pora już zacząć.
Dorex- nie masz tak że masz mdłości jak jesteś głodna? Jak coś zjem to mi przechodzi...
 
Różyczka masz jakieś pomysły na prezenty? Ja mam z tym problem i wdzięczna jestem za każdy pomysł.

Dorex ja na mdłości jem ogórki kiszone. Pomaga jak nic.
 
Marcysiowa - ja w tym roku książek sporo kupuję, moim zdaniem nie ma to jak dobra książka. Na stronce empiku jest do dzisiaj promocja (-10 %) przy zakupie przynajmniej za 100zł - zawsze to coś...
Dzieciom wiadomo że zabawki - na allegro coś tam szukam...
Jeszcze jest taka stronka biochemia.com - naturalne kosmetyki zamawiałam tam sobie - i postanowiłam w prezencie też parę rzeczy zamówić :) Polecam masło ze skrzypu :)
 
Różyczka dzięki za info. Będę wdzięczna, jak każdy prezent będziesz opisywać w miarę ich kupowania.

U mnie w pracy dziki remont i płakać mi się chce...
 
współczuje wam problemów z prezentami:) U mnie w domu i w rodzinie przyjęła się troszkę inna tradycja- każdy dostaje prezent drogi, ale jeden do roku z okazji imienin. Nie ma rozdrabniania sie na swieta urodziny itp. Tylko dzieciaki dostają jakiś drobiazg na gwiazdke. Mnie ten układ całkiem pasuje:)
 
reklama
Aniołeczek - niby dobry pomysł....ale u mnie w rodzinie by się to nie przyjęło... Trudno mi się powstrzymać szczególnie w okresie świątecznym od robienia prezentów :-)
 
Do góry