reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Różyczka już od 16 tyg wiemy co będzie. Już chyba o ym pisałam - będzie chłopczyk:)

widziałam sie wczoraj z moja przyjaciółką. widziała mnie w 3 miesiącu ciąży i dopiero wczoraj. mówi że jak by nie wiedziała ze czekam na dziecko to by sie nie domyśliła bo podobno NIC nie widać...
 
reklama
Hej kochane, no Anioleczek to ty juz pewnie pokaźny brzuch masz nie?:) Fajnie, myslisz ze w 15 tyg i 3 dniu bede juz znala plec? mamy wtedy usg....
 
własnie nie mam żadnego brzuszka Aisha. Jak się najem wieczorem to cos tam widać i jak sie rozbiorę, ale jak na wyjscie założę spodnie ciążowe i sweter o nie widac jak ktoś nie wie:) Dla obcych ludzi wyglądam zwyczajnie:)
 
ojej - az mnie sciska jak czytam to przygody z pierwszymi brzuszkami. tez tak chce :) mam nadzieje ze za rok bede tak miala:)
 
cześć dziewczynki. Wieki mnie tu nie było..
Mój synek rośnie jak na drożdżach:) musze wkoncu załączyć zdjęcie i sie nim pochwalic, ale nie zabardzo wiem jak:(. dajcie mi jakies wskazówki)
23 listopada skonczymy 7 miesięcy- mój synek waży 9kg i ma 74 cm wzrostu:) a śmieje się praktycznie cały czas- Nasz Taki Mały Śmieszek:) ogólnie wszystko jest ok, tylko katarek nas męczy już drugi raz ale dajemy rade i mam nadzieje ze wkoncu sie skonczy. 2 listopada wyszedł pierwszy ząbek, a aktualnie mamy juz dwa u dołu a na górze pezebijaja się dwa przednie siekacze takze pewnie karmienie będzie bolesne:p.
Lolitko to Ty już niedługo od nowa starania:)-fajnie - niby tak niedawno w ciąży a już zapomniałam jak to jest, a Ty będziesz sobie odświeżać pamięć:)
czarnykot najgorzej jak sie tak zacznie przeziebienie w domu. do mnie @ zawitała już 3 miesiące po porodzie także sama sie przestraszyłam bo karmie dalej i liczyłam że tak może po 6ciu miesiacach przyjdzie, a tu taka niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj rozmawiałyśmy o brzuszkach. No i wykrakałyśmy. Tak mi brzuszek wywaliło, że jak mąż do domu przyszedł to :szok: Tak mnie dzisiaj spodnie cisnęły. Myślałam, że to kwestia wizyty w toalecie. Ale po wizycie nic się nie zmieniło. Normalnie wysadziło mi brzuszek.
u mnie było tak samo koło 9 -10 tygodnia. Jednego dnia bez problemu ubrałam normalne spodnie, a na drugi brakowało mi z 4 cm żeby je zapiąć:-) urok bliźniaków :-) na szczęście wlazłam jeszcze w spódnice, więc dopóki nie przyszły z allegro spodnie ciążowe, nosiłam spódniczkę. Teraz mam już brzuszek całkiem spory - 90 cm, ale wagowo tylko +3,5.
 
Hej kochane, no Anioleczek to ty juz pewnie pokaźny brzuch masz nie?:) Fajnie, myslisz ze w 15 tyg i 3 dniu bede juz znala plec? mamy wtedy usg....
U mnie już w 13 tygodniu gin podglądnął na naszą prośbę - oczywiście to tak na 80%, 2 tygodnie temu płeć była taka sama. Czekamy teraz na połówkowe 6 grudnia, bo chcemy zrobić 3d:-)
 
Aniołeczek to super...w sumie płeć to sprawa drugorzędowa... najważniejsze że zdrowe dzieciątko :-)

Z tym brzuchem to i mi dzisiaj taaaak wywaliło...że normalnie 4-5 miesiąc :-):-):-)
Ze spodniami też tak mam - raz są ok - a raz mi brakuje do zapięcia ok 4-5 cm:-)
 
reklama
No u nas maluch się źle ułożył. mój mąż mówi, że syn, ja od kilka dni mam przeczucie, że dziewczynka...choć pewnie mi się jeszcze zmieni....cholera wie;) Mam nadzieję, że 30.11 będę już wiedzieć- ciekawość straszna:) A jutro jadę po wyniki testu PAPPA.
 
Do góry