reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć Mamuśki :)
Ja teraz w 7 tyg.dostałam luteinę (wcześniej brała duphaston) więc to pewnie indywidualna kwestia...Mi lekarka mówiła że przy bliźniakach też troszkę inaczej się podchodzi do tematu :-)
Dorex - super że badania wyszły ok. Byle tak dalej. Widać u Ciebie już brzuszek trochę? Tak się zastanawiam kiedy zacznie być widoczny :)) Wiem że u mnie jeszcze jest za wcześnie - ale smaruję się na wszelki wypadek żeby się rozstępy nie porobiły :)
Marcysiowa - co do przepisu na kapustę kiszoną - to nic specjalnego - kapusta oczywiście plus warzywa jak na każdą zupę, ziemniaki i suszonych grzybków trochę. Najchętniej bym surową jadła....ale mi szkodzi - nie mogę z wc przez godzinę później po niej wyjść :D
Zosia - to u Ciebie zaraz płeć dziecka poznacie, co? Połówkowe badania chyba zaraz-dobrze się orientuję?
 
reklama
Różyczka brzuszka jeszcze nie widać no chyba że się najem to mi wypycha troszkę:-D słyszałam że ok 15-16 tc widać ale przy bliżniakach na pewno wcześniej:tak:
 
Różyczka brzuszka jeszcze nie widać no chyba że się najem to mi wypycha troszkę:-D słyszałam że ok 15-16 tc widać ale przy bliżniakach na pewno wcześniej:tak:

A mnie niektóre spodnie zaczynają cisnąć. Np jeansy które kupiłam krótko przed zajściem teraz pija mnie w brzuch i nie mogę ich nosić. Niby nic nie widać ale potrafi przeszkadzać.
 
Melduję że po wizycie u nas wszystko w porządku:) Mały ma 1150g i jest dużym dzieckiem i bardzo żywotnym:) wyniki wyszły książkowo:) Nawet glukoza której sie tak obawiałam.
 
Aniołeczek - super! Jaki już duży Twój dzidziuś :-)
Oczywiście niech mu jeszcze ze 2kg przybędą :) A jak tam płeć? Znacie? Czy zostawiacie sobie element zaskoczenia na dzień porodu?
Marcysiowa - właśnie też tak mam z brzuchem - niby nic nie widać...a jednak jakoś ciasno się w spodniach robi...
 
Różyczka to bliźniaki wypychają wnętrzności do góry, żeby miejsce sobie zrobić. Po wizycie 21.11 jak lekarz powie, że wszystko w porządku to kupie sobie spodnie ciążowe. Po siostrze mam tylko sukienki i spodnie biodrówki ale one już mnie też trochę piją (spodnie). No i muszę sobie stanik kupić. Normalnie wylewają mi się cyce z mojego dużego D.

Aniołeczek super wieści. Aż miło się takie rzeczy czyta. Gratuluje wyników i prawidłowej glukozy. Oby tak dalej kochana.
 
aniołeczek super że wszystko dobrze

a co do spodni to obecnie mieszczę się tylko do 2 par reszta za mała ale jakoś to ja różnicy nie widzę na wadze też tylko
+ 1kg ale jadę dziś do mamy która nie widziała mnie 5 tygodni to się zapytam czy widzi różnicę:-D
 
Różyczko no w przyszłym tygodniu jedziemy na USG, ale wiecie co nie mam żadnych przeczuć. A jak to u was jest/było?
 
Dzisiaj rozmawiałyśmy o brzuszkach. No i wykrakałyśmy. Tak mi brzuszek wywaliło, że jak mąż do domu przyszedł to :szok: Tak mnie dzisiaj spodnie cisnęły. Myślałam, że to kwestia wizyty w toalecie. Ale po wizycie nic się nie zmieniło. Normalnie wysadziło mi brzuszek.
 
reklama
Marcysiowa Ty masz dwa maluszki to szybciej będzie widać :tak: a może maluchy coś usłyszały i nie chciały cię rozczarować:-D:-) hihi
 
Do góry