reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja robiłam na NFZ, bo wcześniej poroniłam. Dają je jeszcze babkom po 35 roku zycia i jak w rodzinie albo wczesniej im sie urodzilo chore dziecko. Ja bede miec 2 robione 12-14 tydzien to pierwsze i połówkowe. Razem z testem PAPPA koszt w Wawie prawie 1000zł.
 
reklama
Byłam na usg wczoraj - są dwa pęcherzyki i dwa ślicznie bijące serduszka :-):-):-) zapowiada się że będą BLIŹNIAKI :-):-):-)
 
Różyczka przecież Ci mówiłam!! Gratuluje. Jest ktoś na podobnym do mnie etapie ciąży bliźniaczej. Razem będziemy chodzić w ciąży.
 
Fajnie Marcysiowa :-) Ja jeszcze w lekkim szoku jestem :) Powoli zaczyna do mnie docierać jakim wyzwaniem jest ciąża bliźniacza - zarówno logistycznym - jak i fizycznym :-)
Na kiedy masz termin? Ja wg obiczeń jestem teraz w 7tc. Planowany termin to 8.07.2013. Oczywiście mało prawdopodobne żeby z dwoma maluszkami wytrwać aż do lipca - oby do 36tc!
 
Różyczka mi lekarz termin wyznaczy 21.11 na wizycie ale wg kalkulatorów mam 19.06 ale też uważam, że nie wytrzymam. Oby jak najdłużej.

Teraz kochana musisz sobie elegancki suwaczek wstawić.
 
Wstawię suwaczek, wstawię :-)
To widzę że Ty jesteś jakieś 3 tyg w 'starszej ciąży' niż ja :-)
Ja teraz taka zmęczona ciągle jestem...tylko spać z przerwą na jedzenie mogę :) Ale staram się jeść dla..trojga a nie za troje :)
 
Kochana ja już z etapu zmęczenia (a chodziłam spać nawet o 18 jak pamiętasz z innego wątku) przeszłam na etap niespania. Budzę się w nocy i zasnąć nie mogę a jak zasnę to śpię na czuwaniu więc jedno westchnienie męża a ja oczy jak 5zł. Do tego mam wrażliwy węch i mdłości. Z jedzeniem uważaj. Ja mogłabym jak odkurzacz jeść. 30min po obiedzie mogłabym znowu jeść. W takich sytuacjach zapycham się owocami lub warzywami.
 
No właśnie uważam :-) Staram się jeść zdrowo, warzywa, owoce, trochę orzechów i awokado na dobry rozwój mózgu, wodę piję... Zrezygnowałam z całej chemii - chipsów, fast foodów, zupek chińskich, coli, kawy....
Sok sobie codziennie w sokowirówce robię - z tego zdrowego trybu życia schudłam już 1kg :-) A jem częściej niż wcześniej. No ale zdrowiej. Zdążę jeszcze przytyć parę kg.
Też mam węch wyczulony, plus mdłości jak jestem głodna :/
A spać to ja mogę ciągle...
 
Ile ja bym dała za jedną dobrze przespaną noc. Ja czasem grzeszę i pozwalam sobie na 1 łyka coli od męża ze szklanki. A wody czy innego picia to ja mogę hektolitry. Wody, soku, jogurtu, inki, herbaty. Piję jak smok. A na mdłości to tylko ogórki kiszone :-D
 
reklama
Rozyczka: gratuluje i bardzo mnie cieszy jak ktos zaczyna sie odzywiac w ciazy tak dobrze jak ty. To takie wazne zeby nie tylko zaczac jesc pewne rzeczy ale tez zrezygnoqac z tych wszystkich swinstw. Jedz tylko tez ryby i mamy wsio w komplecie.
 
Do góry