reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej babeczki.

Aisha śliczne zdjęcie!!

Aniołeczek spokojnie. Wszystko dobrze będzie.

Ja zaczynam się martwić jak tam moje bąble więc do 21.11 osiwieje.
 
lolitko i jak? @ przylazla? Ja dostalam 6 miesiecy po porodzie:sorry2:

aisha super dzidzia :-)

A u nas wirus.Najpierw synek zalapal,teraz ja i mojego emka powoli atakuje :baffled: Nie ma to jak przeziebienie w domu. Wzielam dwa dni wolnego z pracy...mam nadzieje,ze sie wykuruje :sorry2: Synek coraz wiecej chodzi,niedlugo bedzie biegal po chacie i broil :cool2: Bylismy tydzien temu na szczepionce,od razu zwazylismy i zmierzylismy synusia hehe.Waga 8650 ,wzrost 73,5cm. Taki maly robalek z niego ;-)


Pozdrawiam i udanego dnia :-D A ja znowu czekam na @ ....oby nie przylazla hehe
 
kotek - nie przylazla. wiec nie wiem co to za plamienia byly.
moj synek juz 80cm ma, i wazy 8800g.... w przeciwienstwie do twego to duzy jest majac na uwadze ze mlodszy o 4 miechy... mam nadzieje ze sie wsie wykurujecie bo niefajnie jak caly dom choruje
 
reklama
Aisha piekny bąbelek, super się na serduszku robi jak się na taką fotkę patrzy. U nas też płci jeszcze nie było widać i bylismy w 17 na 4D, super widok, dzidzia pięknie wyglądała, ale nóżki do góry i dokładnie widać nie było, więc lekarz powiedział że mu tu babą śmierdzi. Bo 'końcóweczkę' to szybciej widać :-)

Kotek dużo zdrówka dla Ciebie i rodzinki.

Lolitko nie ma co się porównywac za dużo do innych, bo każdy z nas ma inne geny, ważne żeby dzidzia zdrowo rosła.

Dziewczynki ja też się cieszę że nie wzięłam udziału w tych rozmowach w toku, nawet nie oglądałam ale z tego co piszecie nie ma czego żałować. Ten program jest tendencyjny, już lepsze są programy typu Uwaga. Najważniejsze że my wiemy że dobrze robimy i że dzięki invitro spełniają się nasze marzenia.

A ja jutro rozpoczynam 20 tydzień, sama nie wierzę w to że tak to zleciało, choć przyznam czasami mi się ciągnęło...Brzucho mi wyszczeliło najbardziej w ciagu ostatniego tygodnia. Maluszek jest już coraz bardziej aktywny albo ja to odczuwam coraz intensywniej :-) w czwartek pierwszy taki lekki kopniaczek bo wcześniej to były tylko motylki w brzuszku
 
Ostatnia edycja:
Do góry