reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ehhh miałam mieć dziś badania prenatalne ale rano zadzwonili z kliniki że lekarzowi coś wypadło i kazał odwołać wszystkie dzisiejsze wizyty... teraz czekam na telefon z nowym terminem..... ehhh i znów czekanie ... jak ja tego nie lubię:rofl2: ale zdarza się nawet najlepszym;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie (pewnie głupie, ale nie wiem). Jak to jest z badaniami prenatalnymi?
Każdy je robi? czy są zalecane w szczególnych przypadkach? I kiedy powinno się je robić?
 
Różyczka z tego co wiem to każdy je robi. Doświadczenia nie mam ale jak czytam to forum to tak wnioskuje. Masz piękną betę. Aż mi się zachciało zrobić. I zrobię jak będę robić badania na następna wizytę. Ciekawe jaki ja będę miała wynik. Koniecznie musisz napisać co Ci lekarz wypatrzył na USG bo może dwa serduszka będą! :-)
 
Różyczka82 mnie zlecili od razu ze względu na in vitro, mam je za darmo, więc tym bardziej warto było je zrobić i od razu człowiek spokojniejszy:) Możesz poprosic swojego lekarza, żeby Ci je zlecił :)
 
Dziękuje Marcysiowa i Aisha - no to w takim razie i ja powinnam mieć zrobione...ciekawe tylko czy na nfz czy nie - bo do lekarza chodzę prywatnie. Dzisiaj się pewnie dowiem :)
A jak przez tel.usłyszałam dzisiaj jaką mam betę - to mało z kanapy nie spadłam :)
 
rozyczka, nie chce straszyc, ale mnie tu pachnie blizniakami :)))
dorex, to slabo z tymi odwolanymi badaniami, czlowiek sie nastawia a tu... ale wytrzymasz, zobaczysz :)
marcysiowa, juz wyluzowalas sie ze sprawdzaniem bielizny czy aby kazda wilgoc to nie @? ja pamietam ze tak powoli zaczelam wierzyc ze @ juz nie bedzie ok 10t
 
niestety w Polsce bezpłatne badania prenatalne są tylko dla kobiet po 35 roku życia albo jeśli są jakieś podejrzenia że coś jest nie tak....
Po in vitro lekarze na ogół dają skierowanie bez problemu... mój się mnie zapytał czy chcę i dostałam... słyszałam że one kosztują ok 300 zł za jedne a w ciąży robi się trzy...
 
dorex3 badania prenatalne robi sie raz około 12 tc :) nastepne jest połówkowe ok. 20 tc i masz racje, obydwa sa drogie jak sie je robi prywatnie :)
 
reklama
Do góry