reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Elleni - no zaczelam od Cow&gate bo takie maz kupil ale wczoraj zmienilam na aptamil. U nas problemem jest chyba to ze on ma problem z zrobieniem kupki bo wiadomo po sztucznym mleczku kupki twardsze, A dopajasz woda?
 
reklama
Jogo, Zuzia, elleni gratuluję pociech po drugiej stronie brzuszków.


Nie wiem, ale czas pędzi jak szalony. Jeszcze nie tak dawno ja byłam w ciąży, a Wikuś już pół roku skończył. Nie tak dawno jogo się cieszyła z pozytywnej bety, czy zuzia...jej nie nadążam za zmianami.

Zaglądam do Was rzadko ale praca, dom, dziecko i brakuje czasu na życie. Jednak trzymam kciuki za każdą z Was i mam nadzieję, że kiedyś ponownie zawitam na tej stronie, oczywiście jako pełnoprawna użytkowniczka.
 
Dziewczyny mam pytanie, jaki rozmiar kołderki kupiłyście do łózeczka, moje ma wymiar 120x60 i zastanawiam sie czy lepiej kupić kolderke 120x90 czy 100x135.
I zastanawia mnie tez co mam kupić do wozka gondoli, czy kocyk czy tez zestaw kolderke i podusie a rodze koniec lutego.
 
Zuzia2011, kochana nic mi nie mówią te nazwy mlek:( musisz sprawdzić czy w składzie jest laktoza bo właśnie maluszki jej nie tolerują często i dlatego te problemy brzuszkowe mają biedaczki. U nas enfamil o-lac jest mlekiem bezlaktozowym i innego na początek nawet nie zamierzałam kupić tym razem.
Przy synu zaczęłam od bebilonu i był niezły hardcore.... zasypiał i ten ból brzuszka i gazy wybudzały go ciągle. Po zmianie mleka na powyższe i butelek z odpowietrznikiem + kropelki bobotic zdziałały cuda :tak: Próbuj bo szkoda Kajtusia żeby się męczył :-(

Wodą nie dopajam bo moja Ada i tak je dużo :baffled:ja nie wiem gdzie ona to mieści ale 100ml wciągnie ... czasami i 120 :szok: Szymon tyle nie jadł jak miał 2 tyg, a ta chyba nadrabia wagę :-p

Sylwia1985 dziękuję :*
 
Madzia byliśmy w dziecięcym raju :-), było tam chyba wszystko co może sie przydać dla maluszka. Upatrzylam sobie wózek :tak: ten Baby Designe Lupo Comfort, pan z obsługi chyba z pól godziny nam o nim opowiadał. Ale nic nie kupiliśmy, postanowilam ze zakupy zacznę po moim USG połówkowym, jak juz na 100% bede znac płeć mojego szczęscia.

Ehh dziewczyny troszkę sie martwie bo nie wiem czy czuje ruchy dzieciaczka, niby wieczorami przez chwilunie coś tam czuje jakieś malutkie uskoki tak jakbym rybkę miala w brzuszku, ale nie wiem czy to nie jelita i moje wieczorne wzdęcia. Jak czytam to w wiekszości mialyscie w 15-16 tyg ruchy, a ja jestem w 16t3d i nie wiem chyba nic nie czuje. Czytam ze niby szczupłe soby szybciej odczuwają, a ja właśnie do szcupłych należę, kurczę do wizyty jeszcze 2,5 tyg a ja juz sie zamartwiam. Mam nadzieje ze moja niunia rośnie zdrowo.
 
Montana, ja bym mogła całe dnie w takich sklepach spędzać ;)
Co do ruchów to spokojnie.
Na początku też czułam takie jakby bąbelki lub pływanie rybki ;)
Mi mój dr mówił że nawet koło 20 tc można czuć dopiero pierwsze ruchy. Mnie ostatnio mała przestraszyła ;) siedziałam zamyślona i nagle jak dostałam kopa to podskoczyłam do góry hahaha to był pierwszy aż tak mocny kopniak ;)
 
Montana nie masz sie co przejmować na tym etapie. Ja około 17-18 tyg czułam tylko w jednej pozycji, jak siedziałam, tak bardziej w pozycji pol leżącej na sofie przed tv. I bez ruchu oglądałam tv, to costam czułam, a normalnie podczas dnia nie. I najcześciej czułam te ruchu w godzinach 16-19.00. Ale rożnie to bywa. Duzo zalezy tez od położenia lozyska, bo jak jest z przodu to amortyzuje ruchy.
Teraz jak juz jestem w 21 tyg to czuje nawet w pozycji siedzącej czasem, ale tez nie zawsze, nadal najlepiej w pozycji polsiedzacej.
 
reklama
Do góry