reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

dokladnie jakbys sie napila wody z cukrem ( szklanka wody + jakies 6 lyzek takich od zupy cukru) wedlug mnie to nic strasznego a jak dodasz cytryne to masz slodziutka lemoniade wiec nie ma co sie bac :)
 
reklama
Genna wiadomo że my sobie planujemy tylko teoretycznie a co wyjdzie w praktyce to się okaże :-) Ja nie chce aby dziecko spało w sypialni bo z racji tego że ja bede miec wolne a moj maz bedzie pracować to nocne krzyki i płacze będą mu to utrudniać a jak jeszcze on będzie niewyspany to już w ogóle będzie dramat. Więc wolę tak. Mam wygodne duże łóżko w pokoiku więc najwyżej będę tam a mąż niech spi.
 
Genna hehe no coś ty ZUS Cie nawiedził, nawet nie wiedzialam ze oni chodzą i sprawdzaja :-D, myślalam ze jak już coś to wysyłają wezwania.
A mi dziady jeszcze nie przelali kasy, jestem aż zla, bo zwolnienie mam od 4.07. Nie mogę za bardzo sobie pozwolić na takie opoznienia bo mam kredyt i rachunki ktore same sie nie splacą :wściekła/y:.
A co do łózeczka to tak dosttalam jeszcze nowiutki przewijak, bo kobitka ie uzywala jego, pokrowiec na przewijak i jeszcze ochraniacz do łózeczka. Jestem zadowolona z zakupu :tak:.

A co do wózka to ja coraz częściej zastanawiam sie nad Baby Designe Lupo Comfort. Zastanawia mnie tylko fakt ze wiekszość gondoli ma wymiar 77-80, czy to aby nie za mało?
Ona232 super ze dalas rade z magicznym soczkiem :-D, przyznam ze sie jego obawiam.
Ja to mam plan by dzieciątko jednak spało u nas w sypialni, oczywiście w swoim łózeczku :tak:, wiadomo na początku, po paru miesiącach przejdzie do swojego pokoiku.
 
Ona jeśli to nie są skurcze ani ból taki że nie możesz wytrzymać to się nie przejmuj. Mnie co chwila coś pociągnie, zakuje ale to wszystko trwa chwilę i przechodzi. Przecież nasze dzieci rosną, ruszają sie, kopią więc ma prawo boleć. Macica przecież też cały czas rośnie :)
 
jesli chodzi o ZUS to ja tez mialam kontrole jakos dwa tygodnie temu tez pytania tylko ze ja na zwolnieniu jestem od marca jak jeszcze mialam stymulacje i dlatego oni kraza bo mialam dwa miesiace normalnego zwolnienia w pozniej automatycznie przeszlam na ciazowe i dlatego nie wiedza co jest grane :) ale jak babka przyjechala i zobaczyla brzuszek to nie zadawala pytan czy jestem w ciazy na domiar tego zastala mnie w pizamie bo byla o 9 rano wiec dla mnie to lepiej bo ewidntlnei bylo widac ze sie nie szlajam nigdzie i ze to zwolnienie to nie sciema ogolnie slyszalam ze ZUS bierze sie za wszystkie zwolnienia wiec trzeba sie miec na bacznosc:)
 
Bziumelka ja wlasnie z tego powodu tez nie bede spała z małym w sypialni, bo maz ciezko pracuje wiec musi sie wysypiac, a bedzie miał tydzien wolnego raczej tylko. Mama bedzie na długo to pomoże.

A wozek juz mam wiec chociaż tyle. Wczoraj byłam w Tesco i były promocje i kupiłam ala zestaw do manicure z tommee tippee, kilka paczek pampersow rozmiar 1 i 2. Lepiej teraz w promo niż pozniej w normalnej cenie.
 
reklama
Do góry