reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia do wieczora pewnie będzie po wszystkim :) kciukasy :)))

u mnie nic nadal czuje się jak bym miała rodzic za mc a nie w piątek . A dziś moja rodzinka się powiększyła urodziła kuzynka która miała termin na 10 września :)

Jogo : ja tez sie tak czuje ...drugi termin tez mam na piatek a objawow brak :(
Najgorsze ze 13 mama przylatuje a tu moze byc zonk bo wnuka nie ma....
 
reklama
Oj dziewczyny ale te sierpniowo/wrześniowe dzieci to leniwce !!! No nic lepiej tak niż wcześniej Nie marudzić !!!

Madzia
- zapomniałam wczoraj zgłębić temat, i jaki wózek w końcu zamówiony, jaki czas oczekiwania Ci podali?
Pisałyście o fotelikach, my też wzieliśmy tego Cybexa ale ciężki cholernie więc wzięłam też ten zwykły fotelik od wózka z TAKO bo był leciutki i myślę że po mieście będę z nim śmigać bo inaczej może być ciężko.
 
lenka niestety tak to jest z tym kręgosłupem w ciąży, mnie od wczoraj bolał masakrycznie po tym rajdzie po hurtowniach i dzisiaj poszłam na basen i już jest lepiej ale słyszałam że masaże bardzo pomagają tylko musi to robić ktoś kto się zna na masażu ciężarnych.

Zuzia kurcze ale te invitrowe dzieciaczki są uparte, trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo utulisz maleństwo.

Dziewczyny ja mam pytanie czym różni się monitor oddech Angelcare 401 z jedną płytką od tego z dwoma płytkami bo kurde ja nie wiem.
 
Niepokorna moja mama przylatuje juz w niedziele ! A wnuczki dalej nie ma :( następna wizytę mam 12 w piątek i jeśli do tego czasu nie urodzę to ustala datę wywoływania . No ale mam nadzieje ze do tej daty nie dotrwam .
 
Niepokorna moja mama przylatuje juz w niedziele ! A wnuczki dalej nie ma :( następna wizytę mam 12 w piątek i jeśli do tego czasu nie urodzę to ustala datę wywoływania . No ale mam nadzieje ze do tej daty nie dotrwam .

A na ile mama przylatuje??moja tylko na dwa tygodnie i zaczynam sie martwic czy w ogole pozna wnuka...no i miala mi pomoc a tak bedzie wielka lipaaaa....
 
Esiek oj przeoczyłąm posta już odpowiadam. Wózek został taki jak mówiłąm wcześniej Tako Perso Polka Doots oczywiście w kropeczki powiedzieli mi ze do 4 tyg. ale zaznaczyli że to max tyle bo ja powiedziałam ze czekać już dłuzej nie mogę. Co do Cybexa to faktycznie cieżki ale właśnie dla tego moze być bez bazy i jest taki bezpieczny tak naprawdę to przecież cały czas się go nie nosi tylko jak gdzieś idziesz to wpinasz go w wózek. ja mam jeszcze maxi cosi taki starszy model i jak już bedę musiała gdzieś dreptać to zabiorę tamten.
 
reklama
Madzia - superfajny wózek. Widze, że rama podobna jak w moim i w ogóle wiele rozwiazań jak w tym moim Extreme.

Co do AngelCare to ja CI powiem, że podobno te z dwoma płytkami o wiele bardziej dokładne niż ten z jedną. Ja kupiłam ten z dwoma płytkami w internecie i wyszedł mnie taniej niż ten z jedną płytką w Smyku :) No ale to wiadomo. Nie wiem Madzia - osobiście jak mam chwile racjonalnego myślenia to myślę, że tw dwie płytki to wyciąganie z ludzi kasy. Ze mnie im się udało :)
 
Do góry