reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja byłam właśnie w Turzynie i jak dzwoniłam godzinę temu to zostały 4 szt. jedną mi odłożyli wiec jak chcesz to mów to zadzwonie i odłożą druga i mąż odbierze po południu.
 
reklama
Madzia - mąż tam ma obok biura to zaraz go wysle i też kupi i nie bede robic Ci problemu. A karte zorganizuje od mamy bo ma :D Dzieki za gotowosc !!!

A co do USG - widzisz, fatycznie pisalas o tym a mi wylecialo z glowy.:) Nie ukruwam ze mam nadzieje ze juz tylko jedna wizyta u Wegrzynowskiego przede mna a tu czytam ze jeszcze cos na koniec ;/

Infinity - to czekamy na wieści po wizycie!!!
 
Tak szybka akcja byla ;)

Macie jakis sposob na bol plecow? Robi sie to nieznosne, juz nawet przy lezeniu z nogami w gorze czuje te plecy :/ najbardziej odcinek ledzwiowy :(
 
Ostatnia edycja:
Zula to naprawdę mi się udało ;) masz jeszcze trochę czasu to może tez Ci się trafi jakąś okaxja. Zagladaj też ma allegro i olx.pl bo czasem ktoś dostsje lub zwozi i chce sprzedać.
Dziewczyny kupiłam dziś na promocji w biedronce płyn lovella 2 l za 14,99 są tez proszki po tyle samo naprawdę się opłaca. A i sudocrem za 17 zl 125g.
Jeśli chodzi o te termometry to podobno nie mają one zbyt dobrych opini w necie tak pisały dziewczyny na forum pazdziernikowym. Ja mam taki termometr w tej mojej niani niby mierzy dobrze jak spr ale kupiłam zwykły rteciowy udało mi się zdobyć bo jednak tski jest najdokładniejszy moim zdsniem.
Infiniti super że krzywa cukrowa Cię nie wystraszyla. Ja mimo braku wiekszych mdłości w ciąży źle znioslam tą krzywa i nie chodzi tu o wypicie tego tylko stan w którym byłam po. Czułam się okropnie i cały dzień miałam biegunkę. Więc myślę że to nie mit tylko każdy inaczej reaguje. Dodam że nie jestem jakaś strasznie delikatna ani nic z tych rzeczu. Jeśli chodzi o anemie to dr pewnie przepisze Ci żelazo. Ja mam hemoglobine 8 i żyje myślę że nie masz gorszego wyniju ;)
 
Heh..tak myslalam. Nie chcialabym marudzic ale mam ciazowy kryzys od paru dni - jestem okopana przez 24h na dobe bo Goska chyba sie szaleju najadla. Do tego ten bol plecow i spac nie moge za bardzo bo ciezko z pozycja ; (

I ta perspektywa ze przez najblizsze dwa miesiace bedzie tylko gorzej - szał :D
 
majka ja czytałam opinie o tym termometrze i wręcz są właśnie dobre. Zresztą termometr ma być termometrem a nie urządzeniem do wszystkiego.

Esiek mogę Cię tylko pocieszyć że nie jesteś w tym wszystkim sama, ja mam tak samo:)
 
reklama
Do góry