reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć dziewczyny :-) Nadrobienie Was po ponad tygodniu graniczy z cudem :-D
Ja robiłam wczoraj badania i chciałam powiedzieć że mity o krzywej cukrowej są baaaardzo przesadzone :-p Poza przypadkami które na tym etapie nadal wymiotują albo mają silne mdłości nie widzę powodu alby dla reszty był to problem - więcej strachu miałam po tym co słyszałam niż było to warte ;-) Wyniki mam chyba ok (83 na czczo a po 2h 109), ale niestety morfologia wyszła do d*** - chyba anemia z tego co wyczytałam - dzisiaj mam wizytę więc zobaczymy co dr. powie.

Aaaa - i jeszcze jedno- na poprzedniej wizycie zrobiłam u lekarza wymaz z pochwy bo biorę 1 tab. Luteiny na noc tylko a nadal (przepraszam za szczegóły) dużo tego przez cały dzień wypływa i pomimo że w ciąży jest niby zwiększona produkcja wydzieliny wydawało mi się to podejrzane. I co - wyszło mi jakieś zakażenie grzybicze :shocked2: a nie mam żadnych objawów (brak bólu, swędzenia, dziwnego zapachu/koloru upławów) - jestem w szoku skąd to się przyplątało (przed ciążą miałam prawidłowe wyniki wymazu) i że może tak bezobjawowo przebiegać! :eek:

Widzę że przewija się temat zakupów i przygotowań - ja właśnie maluje pokój dla małej i pomyliłam kolor farby który wybrałam :zawstydzona/y: - dobrze że jestem w ciąży to mój m mi jakoś chyba wybaczył stratę kasy i czasu ;-) Z zakupów to mam głównie ciuszki - praktycznie wszystkie i bujaczek bo nikt by mi takiego jak chciałam nie kupił niestety z uwagi na cenę ... Łóżeczko i wózek planuje na październik jak już będzie gotowy pokój żebym nie musiała upychać po kątach. No i zostaje jeszcze cała masa gadżetów którą chyba też muszę zacząć po mału kupować bo niby pierdoły ale jak się to zbierze do kupy to wydatek i tak będzie spory :dry:

Miłego dnia dziewczyny, ja zbieram się na wizytę pooglądać moją kruszynkę, mam nadzieję ze podrosła :tak:
 
Dziewczyny jak któraś z was nie ma termometru, a ma kartę do super-pharm livestyle to teraz jest dużo promocji w supherpharmie a między innymi termometr microlife przeceniony ze 114zł na 49,99 ;) super cena ! aż sama kupię jak jeszcze są u nas stacjonarnie.
Do tego pampersy po 34zł, Oilan do kąpieli dla maluszka przeceniony z 37 na 17zł, chusteczki kindi z 8zł na 3,5 czy gel jelp do prania z 25zł na 15zł
 
Dziewczyny a ja po wizycie. Oczywiście usg nie było, bo doktor mówi że pierwszy dzień po urlopie nie moze sie ogarnąć, a zresztą stwierdził że na ten etap ciąży to jego aparat jest do d..... (pewnie ściemniał haha) Za 3 tyg. jestem umówiona do dr. Węgrzynowskiego na usg i wizyta u mojego. Doktorowi dzisiaj strasznie micha się cieszyła na widok mojego brzucha. W każdym bądź razie Marcelinka jeszcze na świat się nie wybiera, szyjka twarda, długa, pozamykana a mała jak na razie ułożona główką w dół ale doktor mowi że to jeszcze moze się pozmieniać. Następna wizyta za 3 tyg. mam nadzieję że dotrwamy.
 
Madzia - moj tez mowi ze ten sprzet to juz teraz nic nie pokazuje wiec moze nas nie klamia ;)
Czemu masz za 3 tyg wizyte u Wegrzynowskiego? Ty nie mialas jeszcze usg 3 trymestru czy po prostu masz jeszcze jedno? :)
Kurde a ja nie mam tej karty SuperPharm :/
 
elleni dzięki już załatwiłam.

esiek jak chcesz to ja Ci wezmę na moją kartę, to jednak 50% taniej. Co do usg to miałam robione w 29 tc. Ale Węgrzynowski powiedział zeby przyjść tak 36, 37 tc. wtedy dzidzia już się układa i często nie zmienia pozycji i mój dr. powiedział ze wtedy podejmiemy decyzję czy sn czy cc, ale był zadowolony ze nie chcę cesarki na życzenie.
 
reklama
Madzia - spytam jeszcze mamy czy nie ma i jak nie to chętnie !!!
W ktorym superpharm bylas ? Ja jutro sprawdze w tym w Turzynie czy nie maja tych termometrow.
 
Do góry