reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lenka to ty jeszcze urodzisz przede mną hahaha.

majka chodzisz jeszcze na basen bo ja tak i zastanawiam się do kiedy będę mogła musze doktora spytać na wizycie.

Co do monitora oddechu to ja kupuję właśnie ten angel care ale bez kamery tylko z nianią a do wózka na pewno śpiworek dokupię tako ma takie fajne ktore pasują do nosidełek i do wózków.

peti tulisz już Lucy ??? mam nadzieję że tak.

Co do jedzenia Mundek to na pewno nic ci nie będzie ja jem wszystko tyle tylko że troszkę zdrowego rozsądku.
 
reklama
Zula ja kupilam ten AngelCare o ktorym piszesz z dwoma plytkami do monitorowania. Testowany byl na sucho ale obsluga jest przyjemna. Niania dziala. A co do funkcji monitora to to taki zakup ci to mam nadzieje ze nigdy w zyciu nie dowiem sie jak dziala :)
 
Madzia76 ja też chodzę na basen dalej i z tego co wiem to do póki mam siłę i nie ma przeciw wskazań to można nawet do końca. Moja koleżanka była na basenie jeszcze dzień przed porodem ;) ja planuje do końca września chodzić obawiam się tylko żeby mi wody w basenie nie odeszły ;)
 
majka wiesz że ja też myślałam o tych wodach płodowych w basenie hahaha, ale moja mała bardzo lubi pływać w basenie uwielbia te nasze pływanie jest wtedy taka spokojniutka.
 
Melduję po wizycie że moja kruszynka bardzo ładnie przybrała na wadze i już mieści się w 'widełkach' - waży 450g a różnice pomiarów nie przekraczają już tygodnia :-)

Także chyba niepotrzebnie zostałam nastraszona przez przemiłego Pana na połówkowym ehhhhhh .........
Generalnie wszytko wygląda tak jak powinno i mogłam z przyjemnością oglądać mojego skarba w 4D - super sprawa :tak::sorry2:

Esiek - możesz dopisać w kalendarzu imię - Lenka :-)

Dziewczyny - ja wyjeżdżam jutro rano się relaksować nad jeziorko na ponad tydzień ale pewnie dam radę Was podczytywać ;-)
Obraz 005.jpg
 

Załączniki

  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry