reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka, radzę Ci jako dietetyk jeść więcej, bo sporo potrzebujemy w ciąży (w II trymestrze + 360 kal).
Dziewczyny, czy pierwsze ruchy, to jakby łaskotanie?
 
reklama
Hej. ja oczywiście jak to ja w Szpitalu ale jak zwykle jak dojade na IP to wszystkie zle objawy zanikaja. Ale tak ok.5tej obudził mnie bol brzucha ale nie w dolnej czesci tylko gornej, tak jakby mi ktos reka przyciskal, polezalam troce i nic nie przestawalo, wstalam siku no i na papierze plamienia a już od 7tygodni ich nie miałam. Przed 6ta moj maz wrocil z pracy i jak mnie zobaczyl to stwierdzil ze jaedziemy do szpitala. Oczywiscie ja nie chcialam ale on sie uparl. Jak czekalam na IP to wszystko przeszlo. Zrobili mi usg i lekarz potwierdzil z bardzo duzą pewnością że córka, waży już 200g i wszystko z nia ok.:-):-) Szyjka zamknieta, pochwa czysta, macica miekka. Teraz miałam badanie ginekologiczne przez ordynatora i stwierdzil ze to nadzerka krwawi!! pierwszy lekarz ktory znalazł przyczyne i mowi ze ona bedzie krwawic do konca, czyms ja tylko wysmarował. No i ze mam wyjsc w poniedziałek ale ja przez weekend nie zamierzam tu lezec i jutro wyjde na wlasne zadanie. A bol brzucha to zapewne od zaparc bo daja takie objawy.
Tak wiec prosze Cie Esiek dopisz do kalendarza córka Sonia :-):-)
 
Jogo: Wikusia jest bardzo grzeczna, ciągle śpi budząc się tylko na mleczko i gdy ma mokro w pieluszce :) Uwielbia też jak się ją nosi na rączkach. Czas gdy nie drzemie to może 2h dziennie. Najlepiej śpi jej się przy cycusiu Mamy ;-) Ja z pokarmem miałam problem na początku, dosłownie zero. Twardo przystawiałam Malutką do cyca i chyba tym pobudziłam laktację. Później miałam aż za dużo pokarmu, który zalegając sprawiał mi okropny ból. I tu mogę napisać że zakupiłam laktator ręczny Babyono, ale kompletnie się u mnie nie sprawdził. Zasysając myślałam, że z bólu zgłupieje. Postanowiłam, że kupię sobie laktator elektryczny. Wybrałam jeden z tańszych dostępnych na szybko w pobliskim sklepie ( 180 zł ) też firmy Babyono i właśnie on mi życie uratował :tak: Zaciskając zęby odsysałam zalegający pokarm i po ok. 3-4 dniach laktacja się unormowała. Teraz mam tyle pokarmu że karmię Małą tylko piersią. Dodam,że będąc w ciąży też siara się ze mnie nie wydobywała. W poniedziałek idę z Wikusią na pierwszą wizytę w przychodni :-)
 
Szczerbatka moj lekarz prowadzacy tez jes z Matki Polki ale powiem Ci ze tam to jest chyba masówka za duża, raz byłam w Mandurowiczu w Szpitalu i fajny kameralny Szpital a teraz jestem w Rydygierze i tez jest fajnie. Pobyt w Matce Polce wspominam najgorzej ale tam jest najlepsza opieka dla noworodkow i to mnie przekonuje. A do Medeora ciezko sie dostac na porod z NFZ.
 
Bziumelka co do Medeora siostra moja poszła z 2 razy do lekarza, który pracuje w Medeorze i dostała sie bez problemu. Na pierwszym miejscu i tak są Pabianice, bo ciotki, babcie, mamy znają rożne położne :) jak to w małym mieście.

gratuluje córki :)
 
SIERPIEŃ
1. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
2. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna
3. ELLENI (28 sierpień) córka Adrianna
____________

WRZESIEŃ
4. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
5. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
6. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
7. MAJKA201 (12 październik) syn
8. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
9. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
10. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
11. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
12. LOLITKA200 (13 listopad)
13. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
14. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
15. _Infinity_ (12 grudzień), córka
16. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
17. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

18. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
19. Magda_7891 (19 styczeń)
20. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
21. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
22. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
23. Genna (19 luty), niespodzianka :)
 
Magda i Emilia czekamy na info jak u was jest z płcią, bo narazie na styczen 3 dziewczynki na 1 chłopaka :)

Szczerbatka w Medeorze jest mało miejsc a że teraz jest babyboom to może być ciezko ale przeciez nie jest to nierealne. Ja tez pojde tam na kwalfikacje tylko że oni wybieraja podobno najprostsze przypadki i jak sie dowiedza ze po ifv to nie wezma nas najwyzej nie ma co mowic o tym.
 
reklama
Bziumelka, chyba że teraz mu się odmieniło ;) bo do tej pory współpracował na USG i dr zaglądał bez problemu między uda ;) tyle że nie chciał powiedzieć bo niby jeszcze nie miał pewności...
 
Do góry