reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki za pocieszenie dziewczyny :) myślę, że nie będzie źle, będę starała się jak najwięcej leżeć, ale to już chyba nie jest aż tak restrykcyjne leżenie jak przy krwiaku. Esiek pewnie masz rację z tym przeforsowaniem, pracuję przecież na pełnych obrotach, mam pełne ręce roboty, biegam, załatwiam no i efekt jest jaki jest :/ aaa i *spam* możesz spokojnie brać, też pytałam dr, tylko ten skład to wygląda bardziej na placebo.. ale spróbować trzeba

Madzia USG oczywiście nie było, tzn było ale samej szyjki, nie dzidziusia- wiadomo jakie nasz doktorek ma podejście... tydzień temu było połówkowe :/ następna wizyta jak zwykle za 3 tygodnie czyli 15.07. Tylko, że ja mam częste skurcze, po czym dr się od razu zorientował, że coś się dzieje z szyjką i jeśli leżenie i no-spa nie pomoże na skurcze, to mam przyjść wcześniej, także obserwuję siebie teraz mocno. A Twoja następna wizyta kiedy?

Szyszka ale z Antka duży chłopak! To ten cały masaż szyjki naprawdę aż tak boli?! Trzymam kciuki, żeby Antek już za długo nie zwlekał z przyjściem na świat &&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lenkebar: ja mam szyjke miekka od 14 tyg i wsio jest dobrze. Czasem po prostu tak jest. Nie martw sie

Szyszka: niech antos juz wychodzi:)


A ja sie dowiedzialam ze mam nisko polozone lozysko i jesli sie nie podniesie to musze miec cesarke. Mam nadzieje ze jednak sie podniesie o te 3-4 cm zebym mogla miec sn. Polowkowe wyszlo dobrze. Synek zdrowy jak ryba tylko musze zrobic ekg jego serca ze wzgledu na mozliwosc dziedziczenia po mnie chorob serca
 
Lenkebar: wogole sie nie oszczedzam. Nie leze ( no moze z godzine dziennie) tylko zyje normalnie. Chodze po 3 km dziennie szybkim krokiem, bawie sie z synkiem, gotuje, itd.... Zyje normalnie.... Od tego tyg ide tez na basen


Czytalam duzo i nie ma udokumentowanych zadnych dibrych badan ktore pokazywalyby by lezenie tu cos pomoglo. Jesli krwawisz to trza polezec zeby zmniejsxyc krwawienie. Jesli nie krwawisz to zyj normalnie
 
szyszka 4100 :szok: kurcze powiedz mu że już nie musi już tak ćwiczyć u Ciebie w brzuchu i że wystarczy tego dobrego - czas wyłazić ;-)
lolitka gratuluję pomyślnych badań :tak: a z łożyskiem to jest jeszcze trochę czasu, życzę aby się ruszyło łaskawie do góry abyś mogla mieć taki poród jak planujesz :tak:
 
Lenka moja wizyta 8.07 ja mam co 4 tyg.częściej doktorek nie chce mnie oglądać, mówi że jak wszystko dobrze to nie ma potrzeby.

Szyszka bidulo ależ ten Antek ma tupet tak tą mamę przetrzymywać

Lolitka fajnie że maluch zdrowy.
 
no witajcie kochane widze temat krotkiej szyjki a wiec ja mam lezenie i jade w czwartek na wizyte wiec zobaczymy jak to bedzie czy cos to dalo
 
Szyszka: wow 4100g :szok: jak byłam ostatnio w szpitalu to trafiła do mojego pokoju wieczorem dziewczyna 5 dni po terminie. Zero skurczy, zero rozwarcia. Zainstalowali jej jakiś cewnik i coś co miało powodować przy chodzeniu pocieranie szyjki żeby coś się w końcu ruszyło. Biedna chodziła pół nocy i nic. Rano miała badanie ginekologiczne żeby sprawdzić co i jak i ordynator stwierdził że źle jej to założyli. Założył dokładnie i zaczął pompować w ten cewnik ( tak mi tłumaczyła ). Ból podobno okropny ale..... 3 godziny później miała 5 cm rozwarcie,skurcze i zabrali ją na porodówkę. Ona miała akurat takie wyjście bo nie chciała tej oksytocyny.Jestem pewna że w Twoim przypadku też znajdą jakieś rozwiązanie :tak:i w weekend będziesz już tulić Synusia :-)
 
Nie martw sie Madzia ja tez chodze co 4tyg, teraz ide po trzech bo on na urlop idzie. Tylko ze ja do LuxMedu zagladam ;) Teraz mam u prof wizyte 10.07 a jak mnie znow nie zbada ginekologicznie to 30.07 ide do LuxMed ;)

Lenka - dobrze ze jest tak jak pisze Lolitka ale ty sie lepiej pooszczedzaj jednak, tak profilaktycznie.
 
reklama
No tak zrobię, teraz 3 tygodnie będę się bardzo oszczędzała i zobaczymy co to da. Mieliśmy jechać w przyszłym tygodniu do Ikei wybierać meble i kurcze nici z tego :/// ale czego się nie robi dla swojego Dzieciątka
A wizyta co 4 tygodnie to standard :) ja wymusiłam te co 3 tygodnie u nas i teraz już doktor nawet się nie zastanawia, tylko zawsze mówi do zobaczenia za 3 tygodnie. Dziś się okazało to zbawienne, bo nie wiem co by było jak bym na takich obrotach jeszcze tydzień polatała
 
Ostatnia edycja:
Do góry