reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Megi gratulacje!!!!!!!!! Tak przeczuwałyśmy co oznacza cisza z Twojej strony :) bardzo zazdroszczę, że tulisz już swoje wyczekane dzieciątko, wspaniale :)

Minni kawał słodkiego ciężaru masz już pod sercem!

Bziubziok to TO :) ja pierwszy taki bąbelek pod pępkiem poczułam w 14 tygodniu, potem tydzień przerwy i już coraz częściej. U mnie dalej to jest jeszcze delikatne, ale już takie jakby "pukanie" no i każdego dnia odrobinkę mocniej i częściej. Ale miałam okresy zupełnej ciszy, także nie zamartwiaj się wtedy- tak może być :)
 
reklama
aaaa Megi moje gratulacje! tak czułam, że ta cisza z Twojej strony jest spowodowana przyjściem na świat maleństwa:-D jak znajdziesz chwilę czekam na relację, rodziłaś sn tak jak planowałaś? ja jeszcze 29 dni....
 
Dzięki dziewczyny, fajnie wiedzieć:)Dzisiaj miałam tak 2-3 razy i mąż nie wiedział czemu się śmieję:)

CO do wózka, to ja po ostatniej miesięcznej wizycie u koleżanki, już na 100% wiem że będę kupować wózek ze skrętnymi przednimi kołami. Ona miała dwa jeden bez skrętnych kółek, a drugi ze skrętnymi i on w moim rankingu zdecydowanie wygrał.
Póki co jestem na etapie tego: CAMARELO CARERA FOTELIK MAXI COSI MIMAS + GRATISY (4266058012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Przede wszystkim szukam jakiegoś ze sporą gondolką, bo mi przypadnie na początek jesień-zima i chciałabym żeby Kropek tak 5-6 miesięcy pojeździł w gondoli.
Koleżanki 4 miesięczny synek zajmuje już prawie cała gondolę w wózku z gondolą 78 cm wewnątrz.

Apropo Esiek, a mogę poprosić o dopisanie mnie na 7 listopada??
 
Bzibziok - prosze już dopisana, napisz tylko co to będzie chłopiec czy dziewczynka to dopiszę.
Co do wózka - zgadzam sie z Toba, tylko przednie koła skrętne. Ja tez chciałam wozek typu retro z wielkimi kołami ale w praktyce - dramat, cofnąć się tym nie da po łuku.


CZERWIEC

1. NIKA85 (5 czerwiec )
2. SZYSZKA87 (25 czerwiec ) syn Antoś

____________

LIPIEC
3. 24MAGDA09 (04 lipiec )
4. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
5. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
6. MARTACZI (2 sierpień) syn
7. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
8. SIAGA (10 sierpień ) syn
9. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
10. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
11. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
12. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
13. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
14. MAJKA201 (12 październik) syn
15. MADZIA76
(18 pażdziernik) córka
16. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
17. Bzibziok (7listopad)
18. FOOTE
(13 listopad)
19. LOLITKA200 (13 listopad)
20. ESIEK (19 listopad) prawdopodobnie córka
21. EMA51 (27 listopad)


____________

GRUDZIEŃ
22. Ona232 (18 grudzień)

____________



2015


STYCZEŃ
23. Hope84 (1 styczeń)
 
Esiek, sama bym chciała wiedzieć, czy chłopiec, czy dziewczynka:)
Na prenatalnych padło raczej na chłopca, a dwa tygodnie później inna pani doktor powiedziała, że nic nie widzi, więc wersja dziewczynka:) a ja mam rozdwojenie jaźni:) i musiałam zmusić męża do wymyślenia imienia i dla chłopca i dla dziewczynki.

Po za tym zauważyłam wożąc dziecko w wózku ze skrętnymi kolami że jest dużo więcej możliwości ciekawego jeżdżenia i dziecko się cieszy bardzo niektórymi skrętami:)

No i nie ważne czy będzie chłopiec czy dziewczynka, to kolor wózka póki co CA-13. A właściwie to bardziej z tej strony : CAMARELO-CARMELA 3W1 NOWOŚĆ 2014!!!! +GRATISY!!!!! (4271837836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolor CR - 12.
 
Ostatnia edycja:
Bzibziok fajny wozek!
A ja mam taki Orbit Baby - wózek G2
Jeszcze go na zywo nie widzialam bo czekam na szwagra ( prezent od niego) ktory mam nadzieje pojawi sie do mojego porodu:-D

Szyszka ty juz tuz tuz...Martaczi,Minni i ja wcale niedlugo po Tobie:-):szok:
 
Dziewczyny - bardzo Wam dziękuję:) ściskam od Was mojego synka serdecznie:)

Poród od momentu odejścia wód trwał 18 godzin. Ale z mojej perspektywy to tak naprawdę poród rozpoczął się razem z regularną czynnością skurczową, co u mnie trwało około dziewięć godzin, bo wtedy zaczęły się schody. Ponieważ po odejściu wód nie miałam skurczy, to po kilu godzinach na porodowce przenieśli mnie na patologię, żeby nie wywoływać, tylko poczekać aż samo się rozkręci. I rozkręcilo, ale najgorszy dla mnie czas porodu spędziłam na patologii, w nocy, bez męża - kazalam mu na noc wracać do domu, bo nic się nie działo a lekarze mówili ze będziemy wywoływać rano. I myślę ze dobrze się stało, bo przy nim zwykle się rozczulam nad sobą, a tak to w ciszy jakoś to znosiłam. Jak wróciłam na porodówkę to spędziliśmy tam ponad trzy godziny do momentu jak mały przyszedł na świat. Wtedy mogłam już wziąć znieczulenie i była to bardzo dobra decyzja, bo spokojnie mogłam współpracować z położna. I wszystko byłoby super gdyby nie nacięcie krocza... Teraz dopiero zrozumiałam co to naprawdę znaczy. I mówienie ze po cc szybciej sie dochodzi do siebie, dla mnie nie jest prawdą. Rany mi sie fatalnie goją, ledwo chodzę, nie mówiąc o siedzeniu - bez szans usiąść na krześle...

Ale to wszystko jest już nieistotne bo wiem, ze z każdym dniem musi być lepiej:) bałam sie bardzo porodu ale wszystkim Wam które chcecie rodzic sn, mowię szczerze ze nie jest to wcale takie straszne. Kolejny raz tez bym się tak zdecydowała. Chwila jak się słyszy że główka już jest - bezcenna:)
 
Peti patrząc na Twój wózek przypomniałam sobie że moim kolejnym warunkiem i wymogiem w stosunku do wózka są duże pompowane koła. Bo mam w planie i zasięgu wzroku spacery po drogach raczej nie utwardzanych:)

Megi moje gratulacje, super opisałaś poród przynajmniej jak dla mnie, bo właśnie nie byłam pewna czy wolę cc czy sn i chyba mnie przekonałaś. Gratuluję synka!!!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny fajne te wasze wózki, ja jeszcze nie mam swojego typu ale skoro mam mieć kropkę to może znajdę dla niej wózek w kropki.

Megi cieszę się ze już masz to za sobą i synka przy sobie a teraz z dnia na dzień będzie już tylko lepiej.
 
reklama
Bzibziok ten wozek moze nie wyglada ale jest doskonale przystosowany do nawet wyboistych drog,zreszta juz niedlugo zdam relacje czy faktycznie :)

Megi fantastycznie ze juz jestes po porodzie,Nie taki diabel straszny jak go maluja.Rana raz dwa sie zagoi.A synus jaki duzy,jescze raz gratuluje :tak:
 
Do góry