reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia2011 ależ ja czekałam na ten dzisiejszy odcinek in vitro-9mies później :-pbędę ryczeć jak bóbr coś czuję bo będą porody pewnie :p i to jeszcze dzisiaj bliźniaczy :-popakowanie chusteczek trzeba przygotować bo hormony szaleją :-p
 
reklama
Niepokorna ja Ci juz pisalam ze imiona super :) nie dawno spotkałam znajoma która miesiąc temu urodziła córeczkę i nazwała ja Nastia , wróciłam do domu przeszukalam neta i sie dowiedziałam ze od imienia Anastasjia powstały jeszcze kilka niezależne imiona takie jak Nastazja, Nastka i właśnie Nastia( urocze). A jak tam brzuszek u ciebie ?

zuzia ty ty myślisz o chorobowym a ja siedzę w domciu bo sie boje pracować. Jeszcze mi nie przeszło po tym krwiaku , boje sie ze znowu mógł by sie zrobić. Zreszta 8 lat walczyłam o te ciąże wiec nie bede ryzykować ale tak miedzy nami to bym juz poszła do pracy z nudów.

Szyszka ja tez nie oglądałam bo nie mam Polskiej tel:( szkoda
 
dziewczyny jestm po prenatalnych. Do trzech razy sztuka i wreszcie sie udałao. Dzidzius dzisiaj był spokojny i pozwolił sie zbadać. Wszystkie parametry ma dobre a nawet doktor powiedziała ze bardzo dobre, wszystkie narzady na swoim miejscu serduszko pieknie bije 153 na min i jestem dzisiaj taka zadowolona ze szok, całe napiecie zeszło ze mnie uffffff. Doktor powiedział że wyniki są tak dobre ze nastepne usg to już w 20 tyg. to połówkowe:biggrin2:.​
 
reklama
Jogo nie no niestety tego uparciuch pokazać nie chciał, ale cieszę się wszystkie parametry są w normie i nie wiem tylko dlaczego doktor powiedział że następne usg w 20 tc a nie w 15-18 chyba jakoś tak powinno być?
 
Do góry