reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gotadora, sama nie mogę w to uwierzyć, że jestem już czwarta na liście :szok:.
Nie wiem, kiedy to zleciało. A z drugiej strony, jeszcze tyle czasu zostało do maja.
 
reklama
Maja gratulacje :) dużo zdrowia dla Maksia i Mamusi :)

Martaczi: daj znać jutro po wizycie co i jak. Na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
Brrrrr, aż mi ciarki przeszły po plecach. Jestem druga :szok::szok::szok:

Maja gratuluję kochana!!! Niech Maksiu szybko rośnie i przybiera na wadze. Dużo zdrówka dla Was.
 
Sylwia - aż się łezka kręci w oku jak się patrzy na te śliczne mebelki :-)

Maja - wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maksia. Niech rośnie i przybiera na wadze, &&&&&&&&&&&&& Gratulacje :-)
 
Sylwia mebelki prześliczne i jakie duże! ogrom szafy można poznać np po leżaczku - Twój Skarbek ma super szafę i półki do zapełniania :tak:

Lawendowy Sen :-) czas po prostu pędzi jak szalony! moje maluszki mają już 4 miesiące, a przecież dopiero co wyszliśmy ze szpitala :eek:
 
Maja, wielkie gratulacje!!!! 8 punktów to bardzo dużo:) niech synek przybiera ładnie na wadze i zdrowo rośnie:):):) pozdrawiam wszystkie !!!!!!!!! Weszłam na chwilkę sprawdzić co i jak i widzę jak nasza lista z dnia na dzień się zmienia, niesamowite!!!!
 
Maja - ale niespodziankę zrobił Twój Synuś. Gratuluję Ci z całego serca. Maksiu nich szybciutko przybiera na wadze żebyście mogli wyjść do domku. Napisz coś więcej jak będziesz w stanie

Sylwia - no nie fajnie z tym forum zrobiły dziewczyny. Nawet nie wiedziałam, że tak można. Powinno to być niemożliwe. Przecież na forum też można tworzyć zamknięte grupy, a forum jest dla wszystkich

Lawendowy - czas zleci szybko, zanim się obejrzysz. Już niedługo będziesz tulić Zośkę :-)
 
Martaczi - a Ty masz dzisiaj wizytę u swojego doktorka? Jeżeli tak, to mam nadzieję, że nie złamał nogi na tych nartach, bo znowu go nie będzie;-) A 05.02 będziesz szła na wizytę do genetyka?
 
reklama
Maju ojej nie dziwie sie ze sama w szoku jestes - dla nas to tez suprise:szok: Gratuluje syneczka na swiecie - mam nadzieje ze szybko nadrobi z waga i juz wkrotce bedziecie sie mogli w pelni cieszyc soba:)

Lawendowy - gratuluje stodnioweczki:)

Sylwia - woow zazdroszcze takiej szafy - super to obmyslilas:)

Martaczi, Jogo - wy chyba obie macie dzisiaj wizyte?? Dajcie znac jak bedziecie juz po - mocno trzymam kciuki
 
Do góry