reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy Sen tak w Mapu widziałam wózek :-) te foteliki Romer king sa teraz w dobrej cenie, my kupiliśmy za 649 zł Producent zmienia w nich teraz " skorupę" i dlatego są w takich przestępnych cenach. Wiem, że na allegro można je kupić ciut taniej ale wolałam w razie reklamacji kupić w sklepie stacjonarnym blisko domu aby go nie wysyłać nigdzie daleko w razie co.

Pingwinek jutro sprawdzę co to za firma. Odkształciła sie strona z kokosem i powiem szczerze, że po takim czymś chcę aby się znalazł na śmietniku.
 
reklama
Lawendowy sen Ty piszesz o foteliku do karmienia chicco a ja Ci piszę o fetliku samochodowym. No to żeśmy się dogadały. Przepraszam , chyba muszę iść spać bo już źle rozumuję :-D
 
Ostatnia edycja:
Madzialenak - no nie dziwię się, pewnie gdyby się zrobiło w moim widoczne wgniecenie, tak, że główka byłaby do dołu, to też by wylądował na śmietniku. Ale nie wiedziałam, że nawet może się tak odkształcić, zawsze wydawało mi się, że produkty dla dzieci powinny być szczególnie przetestowane, ale jak widać, tak nie jest. Chyba tym bardziej warto wiedzieć, co to za firma...
 
Mamusie, Ciężarówki i Staraczki u mnie już wszyscy (mąż, synek i pies) chrapią więc czas i na mnie.
DOBRANOC

pobrane.jpg
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Ech, właśnie nie zapowiada się, że pójdę spać. Właśnie córeczka zwymiotowała i tak jakby krew była w tym :-( Nie wiem, czy dziąsełka mogą krwawić w czasie ząbkowania, ale jestem spanikowana... Chyba pojadę do szpitala...
 
Do góry