reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy Sen też widziałam ten materac tylko. że ja nie chcę z pianki lateksowej bo czytałam, że niekiedy dzieci maja na nią uczulenie. Z pianki termoelastycznej mamy materac do naszego łóżka i powiem, że jest rewelacyjny.
 
reklama
lawendowy jestem za pierwszym lozeczkiem:) juz kilka osób tak typuje więc nie masz co sie zastanawiać. Jeśli chodzi o materac to ja zdecydowałam sie na piankowy Alvi. Intensywnie myślałam jeszcze nad tym co ma Sylwia czyli Traumland Bryza. Ostatecznie wybrałam jednak Alvi i czekam aż dotrze. Hevea tez kiedyś rozwazalam.

madzialenak
a jaki materac sie nie sprawdził ze musisz tak szybko wymienić?

maja bardzo mocno trzymam kciuki za Twoja jutrzejsza wizytę. Daj znać jak juz będziesz po.

Za to ja muszę pójść śladem sylwii i spakować torbę do szpitala... Dzis na wizycie dzidzius ważył juz 2700 g, z wymiarów jest jakieś 2 tygodnie do przodu i podobno lozysko juz powoli dojrzewa. Lekarz sugerował ze być może urodze wcześniej. Aaaa nie mogę uwierzyć ze to juz tak blisko!
 
Aleksandretta mój lekarz też mówił mi, że urodzę szybciej bo moje dziecko było duże właśnie ok 2 tygodni do przodu i nie pocieszę Cię bo mimo tego mały nie chciał wyjść z brzuszka, urodził się dopiero pod koniec 41 tc i to poprzez cc bo inaczej chyba nadal by siedział w brzuchu :-D ważył aż 4310 g :szok:
Gratuluję udanej wizyty, rozmawiałaś z dr na temat rodzaju porodu?

Materac, który się odkształcił to kokos-pianka-gryka, nie polecam, dziadostwo!!
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy Sen polecam fotelik bo nawet mój mąż jak go zobaczył to aż nie wierzył że kosztował 250 zł z przesyłką, jakość pierwsza klasa.
Jednak wózek w kolorze marine wygrał :-) Fajnie bo mi się ten bardziej podobał, a ostatnio widziałam go na żywo w hurtowni dla dzieci, jest prześliczny:tak:
Kupiliśmy juz również fotelik do samochodu od 9-18kg, zdecydowaliśmy się na romer king plus. Także Sebusiowe szaleństwo zakupowe nadal trwa :-)
 
Ostatnia edycja:
Madzialenak, krzesełko bardzo podobne do Chicco, ale cena niższa.
No to Sebuś obkupiony :-) Myślę, że to szaleństwo zakupowe nigdy się nie skończy. Tylko żeby on później też coś ładnego chciał kupić rodzicom:-)
A wózek, to pewnie w Mapu widziałaś, co?
 
reklama
Madzialenak, a jaki kupiłaś ten materac? Ja kupowałam taki MATERAC Gryczano kokosowy LUX 120x60 (3914585676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i nic się z nim nie dzieje, sprawdzałam, jest bardzo wygodny... Synek pamiętam że też miał bez fajerwerków, ale taki porządniejszy gryczano-kokosowy i nic się nie odkształcało - może to zależy od producenta? Kiedyś też kupiłam synkowi taki chyba lateksowy, a potem wyczytałam, że, tak jak mówisz, lateks często uczula, a synek już miał alergię wieloukładową, więc bałam się, że mu dodatkowo zaszkodzę i w końcu się go pozbyłam. I miałam jeszcze jeden od znajomych, ale uważałam, że jest za miękki i wróciłam do tego gryczano-kokosowego. Możesz sprawdzić, jakiej firmy kupiłaś?
A fotelik Romer King Plus to super wybór! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry