reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo - leż, relaksuj się i myśl pozytywnie. Więcej zrobić nie możesz. Będzie dobrze, zobaczysz.

Martaczi - cały dzień odświeżam stronę żeby sprawdzić co u Ciebie po wizycie. I okazuje się, że nic.... Kurde, co za doktorek... A próbowałaś w Invikcie przyspieszyć wizytę u genetyka?
 
reklama
martaczi to niefajnie zrobił...

Patrząc na Wasze listy stwierdziłam, że też muszę wszystko przeliczyć :). Myślicie, że mogę już zacząć prać i prasować czy za wcześnie? Prawdopodobnie cc będę miała za 9 tygodni.
 
Fusun właśnie nie bo myślałam, że skoro mam dziś tą wizytę to mnie trochę na niej uspokoi byliśmy umówieni na usg razem z mężem bo ma dziś urodziny i taki miałam dla niego prezent a ten takie jaja robi poza tym zwolnienie mam do 27 nie wiem co teraz po prostu kpina już się nie będę nakręcać:sorry2:
Mazenka jaaa to już za 9 tyg :szok: a dlaczego masz cc? kurde ja się boje naturalnie rodzić...
 
Martaczi a to numer wywinął doktorek :wściekła/y: a kiedy już zjedzie z tych nart? masz inny termin wyznaczony?

Mazanka ja miałam już gotowe w 4 miesiącu, w maju, czerwcu wszystko prałam i prasowałam, pakowałam wszystko w torby foliowe, gdyby nie to to maluszki byłyby nie przygotowane, no ale ze mną to wiadomo było,że najprawdopodobniej koniec spędze w szpitalu, a wcześniej musiałam leżeć. I tak prasowałam kiedy powinnam leżeć, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Ja uważam,że możesz sobie już przygotować ciuszki, poprać i schować, a potem to już tylko czekać na maluszka :-)
 
Jogo ja trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze,dzidzia jest bardzo silna.Moja znajoma z innego forum tez po ivf,test wyszedl pozytywny,po czym lekarz stwierdzil ze ma odstawic leki ze ciazy nie bedzie,nie przetrwa nie da rady! Odstawila i wyobraz sobie ze przetrwala! Ostatnio byla na usg i pierwszy raz uslyszala serduszko,co za radosc! :) Jogo lez,wypoczywaj i mysl pozytywnie, buziaki !
 
mazenka masz jeszcze troszkę czasu, ale spokojnie możesz sobie już zacząć prać etapami. Przynajmniej będziesz miała z głowy, a powiem Ci, że potem jest coraz ciężej. Ja na siedząco prasuję, bo bym nie dała rady inaczej. No i nastawiałam po 2 prania dziennie, żeby to sprawnie ogarnąć. Poza tym warto zrobić taką inwentaryzację, bo przynajmniej wiadomo, czy trzeba coś jeszcze dokupić, czy nie. U mnie wszystko leżało w takiej wielkiej walizce w garderobie i dopiero prasując byłam w stanie oszacować, czego ile mam;) No i np. dokupywałam pajace, bo uznałam, że mam za mało. Wybrałaś już imię dla córci?:)

martaczi a to faktycznie numer z tym lekarzem... Umawiasz się do innego na wizytę czy będziesz czekała na powrót Twojego lekarza?
 
Dziewczyny dziękuje za wsparcie. Ja tez wieże ze będzie dobrze.
martaczi to niezle z tym lekarzem:( ja niestety nie jestem u mamy bo nie moge podróżować , jestem miedzy domen a domem.
Marzenka ja na twoim miejscu bym pomalutku już prala, bez szalenstw. A czemu nie wolno cynamonu? Właśnie zazyczylam sobie ryż z jabłkiem i cynamonem. I jeszcze pietruszka?
 
dr napisał smsa z przeprosinami i wyznaczył wizytę na następny poniedziałek zaznaczył, że wizyta gratis za to nieporozumienie.
już wytrzymam do poniedziałku zresztą nie mam wyjścia u mnie w mieście jeszcze jest dwóch ginekologów, ale już ich też przetestowałam także :no: dziękuję!!!
Jogo współczuję Ci, że w dodatku musisz tułać się po świecie, wiadomo najlepiej w swoim łóżeczku :-)
Gotadora te pytki na zdjęciu obok suwaczka to Twoich maluchów??? rozpływam się:cool2:
 
Martaczi :-) tak - to one :-)

DSC_0247.jpg

i przesyłają buziaczki dla Ciebie i Maluszka :shocked2:
 

Załączniki

  • DSC_0247.jpg
    DSC_0247.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Darii gratulacje! jak się czujesz (miałam napisać: po drugiej stronie, ale głupio brzmi:p) więc w gronie mamusiek?:> zdrówka, zdrówka, zdrówka i kilku nieprzespanych nocek cobyś wiedziała co to znaczy:D

Zuzia201k Ty się kobieto oszczędzaj! ;)

Jogo będzie dobrze! leż, relaksuj się i musi być ok! dzidzię masz waleczną, a wiele dziewczyn dopadł krwiak i urodziły zdrowe bobaski, więc no stress, bo denerwujesz bobika!;) i faktycznie absolutnie nie bierz gorących pryszniców, a tym bardziej kąpieli. Bierzesz jakieś leki?

Martaczi a żeby się tak doktorek stłukł na tych nartach! A Ty się kochana nie stresuj, trzymam kciuki!!!

gotadora ale masz słodziaki! <3

ja w lutym ruszam w wir zakupów dla Antosia. Najpierw ubranka! :D:D:D:D jakie marki ciuszków polecacie? i czy warto inwestować w ubranka, czy lepiej kupować tańsze,co myślicie?
 
Do góry