reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hey ;-) dziewczyny mam pytanie do Was,wy bardziej zorientowane :-D

We wtorek to był mój 12dc przyjęłam ok godz 15 ovitrelle,więc pęcherzyk powinien pęknąć w ciągu 36h. W przyszły wtorek tj 28.01 mój 19dc mam mieć criotransfer. Od soboty tj 16dc lekarz mówił żebym zaczęła przyjmować progesteron.

Myślicie,że to nie za wcześnie na przyjmowanie progesteronu?
 
reklama
Hope, wrzesień faktycznie wygląda imponująco.:-)
Sama zawsze chciałam mieć wrześniowe dziecko. A teraz zaciskam nogi aż do maja ;-)
Chociaż nigdy nie można zaplanować porodu.
 
Ostatnia edycja:
Hope niestety się nie znam :/

Maja wierzysz, że jesteś pierwsza? szok jak to leci!

Ja już 4 na liście, chyba umrę ze strachu i niecierpliwości ;). U mnie dzisiaj spadł śnieg, ale już stopniał... Ciekawe kiedy przyjdzie zima. Dalej mam uczulenie na insulinę, jak mnie jutro diabetolog zobaczy, to chyba zemdleje. Mam wrażenie, że już nie wie co ze mną zrobić...
 
Ale się kalendarz zapełnił:-) Super, dziewczyny gratulacje!

milagors wiem, że nie miałaś tego na myśli. Nawet zaznaczyłam w swojej wypowiedzi, że napisałaś to 'z przekąsem', z przymrużeniem oka:)

darii
gratulacje!!! Niech Julka zdrowo rośnie:)

No i tym sposobem teraz marcówki są na szczycie listy:) Maja jak się czujesz w koszulce lidera?:) Ja nie mogę uwierzyć, że to już niedługo, a jestem zaraz za Tobą:) Mam już wyprane wszystkie ubranka i prawie wszystko poprasowane, uff:) A jeszcze w weekend dokupiłam pajace, bo uznałam, że mam za mało. Pamiętam, że kiedyś obiecałam Sylwii, że wrzucę listę ubranek, więc wrzucam poniżej. Jak myślicie - jest ok?

Rozmiar 56 / New Born

Body krótki rękaw - 2 szt.
Body długi rękaw - 12 szt.
Kaftanik - 1 szt.
Pajace - 6 szt.
Śpiochy i półśpiochy - 5 szt.
Dresik - 1 szt.

Rozmiar 62 / 0-3 m-ce

Body krótki rękaw - 4 szt.
Body długi rękaw - 7 szt.
Pajace - 9 szt.
Półśpiochy - 3 szt.
Bluzy i sweterki - 4 szt.
Spodenki - 3 szt.
Kombinezon z polaru - 1 szt.

Akcesoria

Czapeczki - 8 szt.
skarpetki - 8 par
Niedrapki - 4 pary
Śliniaczki - 6 szt.
Buciki - 2 pary
Rajstopki - 3 szt.


Wiem, że tych małych bodziaków mam trochę dużo, ale kilka sztuk dostałam w prezencie i nie planowałam, że aż tyle się ich uzbiera, a wcześniej kupiłam sama trochę... Prawda jest jednak taka, że niektóre z body na 56 praktycznie nie różnią się rozmiarem od 62. Więc generalnie ta rozmiarówka często bywa myląca.

Dziś prałam pieluchy tetrowe:p Jeszcze zostały mi do prania prześcieradła i kocyki. Tylko komody dalej nie mam:( Mam nadzieję, że przyjdzie w nadchodzącym tygodniu, bo nie mam gdzie ubranek pochować i póki co przykryłam je pieluszką, żeby się nie kurzyły... No i jeszcze materac do łóżeczka i będę gotowa:) Powoli też przymierzam się do pakowania torby do szpitala.

A we wtorek wizyta i zamierzam podpytać lekarza, czy aby na pewno poród naturalny to dobry pomysł w moim przypadku.
 
Martaczi, pierwsze spełniłaś, ale teraz musisz się wywiązać z drugiego :-D
Ale były tu i takie, co kazały się wpisywać do kalendarza, na konkretny termin, nie będąc w ciąży. Ba, nawet płeć znały ;-)
 
Darii - gratuluje zdrowej coreczki i zycze duuuzo zdroweczka dla Was - oczywiscie czekamy na zdjecie Mamusi z Juleczka:)

Martaczi - piekny suwaczek, trzymam kciuki zeby jutro na wizycie wszystko bylo dobrze :)

Jogo - oj ty to sie wylezysz no ale co zrobic jak mus to mus - mam nadzieje ze jutro na wizycie uslyszysz pozytywne wiesci i juz niedlugo bedziesz mogla wrocic do domku...

No kalendarz na wrzesien niezle sie prezentuje:) A teraz w lutym przestoj - no to byle do marca jak to mowia:)))

Ja narazie malo pisze bo jestem jak chodzace zombi - do tego mam problemy ze spaniem a chodze na nocki i dopiero mnie to wszystko dobija - masakra jakas, poprosilam juz o przeniesienie na dniowki ale chyba troche to potrwa, ale czuje ze moje cialo nie daje juz rady....
 
Zuzia, a nie możesz iść na L4, czy to raczej a wykonalne?

Martaczi, wierzę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Trzymam kciuki za wizytkę. I koniecznie daj znać po.
 
reklama
Hej Niepokorna , ale fajnie ze jestes z Dublina,dobrze wiedziec ze jest ktos blisko :)Bylam wlasnie na 1 wizycie w Holles Street,wybralam opcje semi private i powiem Ci ze zachwycona to nie jestem,konsultant nawet nie umial odczytac moich testow Panorama,a usg trwalo 20 sekund i chyba pamieta czasy wojny :) .Nastepna wizyte mam na 20 tydz ciazy na to duze usg ale konsultanta nie zobacze.Wczoraj bylam na usg genetycznym i wszystko jest super,chodze do dr Antepowicz do Medicus i pociesza mnie tylko to ze jestem pod jej opieka,jest naprawde swietnym ginekologiem. Napisz co u Ciebie,gdzie bedziesz rodzic? Pozdrawiam :)
 
Do góry