reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gotadora- dobrze, ze dzieciaczki juz lepiej. A co do szczepien masz reacje, tu mamy prawo wyboru. Prze kolejnym szczepieniem na pewno dowiem sie o nazwe szczepionki i poczytam o skladzie.

Ikasia- znajomym pediatra polecila dac dziecku torche wody do picia i to podbno pomoglo ( lub takiej bardzo slabiutkiej herbatki).
 
reklama
gotadoraa doradź mi, jak kupowałaś to wszystko z tej serii? Bo pamiętam że na szkole mówili nam żeby nie mieszać kosmetyków bo jak się okaże że dziecko będzie na coś uczulone to nie będzie wiadomo na co. Ale wydaje mi się że jak mu wleje płyn do kąpieli Johnson Baby a później użyję oliwki Linomag to nic mu się nie stanie. Aha, no i pytanie dotyczące pudru Linomag, on się przydaje?
 
Pewnie ile dzieci, tyle sposobow. Ostatnio czytalam o odruchu ssania u noworodkow i w nim bylo napisane, ze u dzieciaczka ssanie powoduje prace jelit i dlatego bardzo czesto w trakcie karmienia zdaza sie kupka, tak w ramach ciekawostek :) Nas ten problem na szczesie ominal a nawet wrecz przeciwnie. Mala potrafila zrobic z 7 kupek dziennie i jedna zawsze po kapaniu jak juz byla wytarta, ubrana i czysciutka:).
 
Używam czasem puder, ale rzadko. Większość rzeczy mam linomag, jedynie dostałam gratis w szpitalu taki krem do mycia ciała cataphil, na szczęście moje maluchy nie mają uczulenia na nic.
 
Elleni Wysyłają mnie tam nie ze względu na uczulenie, tylko przez samą cukrzycę z insuliną. Dr.tłumaczyła mi, że mogą wystąpić powikłania, spadek glukozy u dziecka oraz inne niewykryte przy badaniach zaburzenia,np.serduszka, oddechu, które bez natychmiastowej pomocy mogą źle się skończyć. Tamten szpital specjalizuje się w cukrzycy ciążowej, opiece nad matką i dzieckiem, z odpowiednimi procedurami i dietą. Z tego co czytałam taką ciążę rozwiązują trochę wcześniej, żeby nie dopuścić do obumarcia dziecka w łonie matki, ale dopiero po rozmowie dowiem się czy to prawda. Wcale mi się to nie uśmiecha, chciałam być w swoim miescie :(, ale bezpieczeństwo najważniejsze...
Padłam z tej pionizacji, auaa:sorry2:.

Maja gratulacje hehe, to chyba dobry znak :D. Nie ma reguły, ale u mnie też się pojawiła i wmawiam sobie, że na bank będzie mleko:-D.
 
Elleni - pooglądałam zdjęcia. Faktycznie w tej klinice wygląda jak w hotelu. Robi wrażenie. Jeżeli w dodatku za taką cenę to w ogóle ekstra.
 
Maja ja kupuje w sklepie stacjonarnym każda rzecz ( oliwka, żel, szampon,puder ) za 8.90. Ponadto używam sudocrem ( częściej w piance jak w postaci kremu),
 
reklama
Hej dziewczyny,dostalam wyniki testu Panorama i jestem przeszczesliwa! Bedziemy mieli coreczke,jak to wczesnie teraz mozna sprawdzic,przypomne ze jestem w 13 tygodniu :) I ryzyko ze corcia bedzie chora jest mniejsze niz 1 do 10 000 ! Kamien spadl mi z serca!
 
Do góry