reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Maja, jak dla mnie to tylko i wylacznie osobny pokoj!! Nawet nie mysl o tym, ze bedziesz sie radzila innych mam. Beda cie denerwowali ich goscie, dzieci przychodzace i krzyczace itd. Ja mialam jedynke i moj maz i mama mogli siedziec ile chcieli ze mna i nie musieli sie przejmowac, ze komus przeszkadzaja.

gotadora, nie boisz sie o oczka malej? Ja zauwazylam, ze moja tez zerka na telewizje jak jak karmie, ale jej nie pozwalam.

minni, tez mialam takie bole i moja ginekolog mnie pamietam pytala czy w dole brzucha. Ja mialam po bokach, takie cmienie. I to bylo normalne. Mowila, ze trzeba sie niepokoic jak sa w dole brzucha. Ale nie pytalam juz dlaczego dokladnie. Wez moze nospe i jak nie przejdzie to dzwon do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinuś, ale masz dużą córeczkę. Chyba będzie grała w koszykówkę :-D

Avocado, dziękuje Ci za cenne rady.
Sama pewnie wiesz po sobie, że wszystko wychodzi "w praniu". A dopóki nie urodzi się Malucho, to człowiek sam nie wie,
co jest potrzebne, a co nie.
Ciesze się, że Kudłata dobrze zniosła szczepienie:tak: Zuch "dziełczynka";-)


Maja, normalnie, jakbym czytała o prywatnej klinice. Az się nie chce wierzyć, że to zwykły, państwowy szpital.
Super, że pojechałaś i rekonesans się udał. Teraz możesz spokojnie czekac na Masia ;-)
 
Maja ja miałam sale 2 osobowa a w twoim wypadku z tego względu ze nie rodzisz w mieście w którym mieszkasz to najlepsze wyjście bo czasami trzeba wyjść do toalety albo pod prysznic i zawsze można poprosić współlokatorkę o popilnowanie dziecka i nie jest nudno bo jest z kim pogadać ja nie miałam problemów takich co pisze milagros ze głosno i przeszkadzają odwiedzający a moze trafiłam na fajna dziewczyne nie wiem ale ja bym nie brała sali pojedynczej
 
Maja to bardzo mała dopłata jak za salę jednoosobową. W szpitalu w którym ja będę rodzić, dopłata za pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie to 500 zł za dobę, dlatego już wolę być w dwu lub trzyosobowej niż tyle dopłacać za luksus. Też mam takie zdanie jak milagros i lepiej mieć pokój dla siebie. Zawsze to więcej intymności i nie ma problemu z odwiedzającymi (zarówno nie drażnią cię osoby odwiedzające współlokatorki, ale również Twoja rodzina nie przeszkadza innym). Pamiętam jak moja siostra była w szpitalu z małą, to zawsze wychodziliśmy na korytarz aby pogadać.
Ja się tylko modlę aby być w dwuosobowej sali - zawsze to będzie tylko jeden współlokator :-).
 
no ale pobyt w szpitalu to tylko 3 dni tyle byłam po cesarce a pierwszy dzień sie spędza na sali pooperacyjnej i tu napewno nie ma sal jednoosobowych no nie wiem ja tam uważam ze jak sie mieszka 100 km od szpitala to lepiej sala 2 osobowa :-)
 
MajaSauer bierz tę 2 osobówkę ;) z doświadczenia ci powiem,że jest raźniej po prostu;) jeszcze jak trafi ci się fajna lokatorka obok na łóżku to już w ogóle. Ja sama rodziłam w klinice prywatnej, tam sale 2 osobowe wszystkie bądź jednoosobowe (za dopłatą) i apartamenty w którym ktoś z rodziny może nocować razem z tobą+dla tej osoby wyżywienie tak jak i dla pacjentki ale słono sobie liczą za jednoosobówkę (chyba właśnie 500zł) nie mówiąc już o apartamencie :tak:Ja nawet nie chciałam jednoosobowej sali bo męża nie było całymi dniami przy mnie to choć było do kogo buzię otworzyć :-p

A wybór porodu po In vitro to norma ;) ja też wybierałam i nie żałuję,że zdecydowałam się na CC :tak:
 
Hmmm... A ja nadal nie jestem przekonana. Jak sobie przypomne jak podczas pionizacji skulona czlapalam do toalety, krwawiaca, z gola dupa (sorry) i mialby to ogladac jakis obcy facet/dziecko...tragedia. Tez zmienianie podkladow. Obchod.... Ja sie przy mezu krepowalam. Ale zapewne to zalezy od charakteru ;))
 
Hmmm... A ja nadal nie jestem przekonana. Jak sobie przypomne jak podczas pionizacji skulona czlapalam do toalety, krwawiaca, z gola dupa (sorry) i mialby to ogladac jakis obcy facet/dziecko...tragedia. Tez zmienianie podkladow. Obchod.... Ja sie przy mezu krepowalam. Ale zapewne to zalezy od charakteru ;))
ja pionizacje jeszcze miałam na sali pooperacyjnej 3 osobowej nie ma jedno osobowych pooperacyjnych a jak jest wizyta to wypraszają wszystkich z pokoju no ale jak ktos chce być sam i chce sale jednoosobowa to rozumiem ja byłam zadowolona z 2 osobowej bo nawet jak chciałam iść do sklepu to koleżanka mi dziecko pilnowała :-)
 
Ale mi wbiłyście klina:-D Mam czas się zastanowić do 17 lutego i wtedy dać znać ordynatorowi. gosia__1983 a jaki to ma związek ile km od domu jestem z tym jaką salę wybiorę ? Bo chyba nie rozumiem za bardzo co masz na myśli...No mam dylemat bo wiem jak to jest, leżałam po wypadku samochodowym na 6 osobowej sali, na wyciągu, bez możliwości poruszenia się i mogłam się załatwiać tylko do kaczki a tu wiecznie tylu odwiedzających! Nigdy nie zapomnę tego koszmaru! Ale po porodzie to co innego, chociaż mój mąż bierze wtedy wolne w pracy i powiedział że będzie nocował w Lubinie w mieszkaniu rodziców i będzie przy mnie więc może jednak ta jedyneczka? Ewentualnie dwójka bo trójka to już tłumy...
lawendowy_sen jak mi koleżanka opowiadała o tym szpitalu to tez nie mogłam uwierzyć, sama mówiła że się zastanawiała czy nie gra w jakimś serialu bo taki personel cudowny jak w tych wszystkich filmach:-D I chyba faktycznie tak jest, szpital ma wsparcie od KGH-emu a to wiadomo grube ryby więc mimo iż państwowy to warunki są super.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mi wbiłyście klina:-D Mam czas się zastanowić do 17 lutego i wtedy dać znać ordynatorowi. gosia__1983 a jaki to ma związek ile km od domu jestem z tym jaką salę wybiorę ? Bo chyba nie rozumiem za bardzo co masz na myśli...No mam dylemat bo wiem jak to jest, leżałam po wypadku samochodowym na 6 osobowej sali, na wyciągu, bez możliwości poruszenia się i mogłam się załatwiać tylko do kaczki a tu wiecznie tylu odwiedzających! Nigdy nie zapomnę tego koszmaru! Ale po porodzie to co innego, chociaż mój mąż bierze wtedy wolne w pracy i powiedział że będzie nocował w Lubinie w mieszkaniu rodziców i będzie przy mnie więc może jednak ta jedyneczka? Ewentualnie dwójka bo trójka to już tłumy...
lawendowy_sen jak mi koleżanka opowiadała o tym szpitalu to tez nie mogłam uwierzyć, sama mówiła że się zastanawiała czy nie gra w jakimś serialu bo taki personel cudowny jak w tych wszystkich filmach:-D I chyba faktycznie tak jest, szpital ma wsparcie od KGH-emu a to wiadomo grube ryby więc mimo iż państwowy to warunki są super.
bo jak sie jest tak daleko od domu to nie masz tylu gości i jest nudno sama tak miałam a jak przyjechali to zaraz musieli wracać i zostawałam sama no chyba ze twoja rodzina bedzie nocowac w lubinie :-) albo masz tam rodzine. no to jak twój maż bedzie w lubinie to moze warto wziąsc ta jedynke bo pewnie bedzie spędzał u ciebie cały dzień moi bliscy niestety wszyscy pracowali:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry