reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka, nie martw się, dziecko ma takie okresy,może to być kryzys laktacyjny, skok wzrostowy, potrzeba bliskości albo wszystko naraz :) Moja niedługo będzie mieć 4 miesiące, a od kilku dni też co godzinę mi siedzi na cysiu, mm odrzuciła całkiem - no i co robić, siedzimy sobie razem, a ja potem kombinuję jak koń pod górkę, żeby rozciągnąć dobę...
Gotadora - współczuję, bo wiem, przez co przechodziłaś, dobrze,że się udało dobrać mleczka.
Ikasia - odezwij się jak dojdziesz do siebie!
 
reklama
elleni to trzymam kciuki, żeby teraz Cię to cholerstwo ominęło:tak:.

gotadora proszę powiedz mi, Ty miałaś wycinaną torbiel/guza na jajniku przy cc, dobrze pamiętam? Też mam torbiel czy jak to się nazywa 4cm, powikłanie po punkcji i chcę porozmawiać w szpitalu, żeby mi to za jednym zamachem ciachnęli. Dospali Cię do wycięcia, prawda? Po jakim czasie doszłaś do siebie i od kiedy maluszki mogły być przy Tobie? Jestem ciekawa jak bardzo wydłuża to pobyt w szpitalu, czas do pionizacji itd... Kombinuję, żeby było dobrze :/. A może lepiej zostawić torbiel tej wielkości? Jeszcze o tym nie rozmawiałam z lekarzem i się głowię...
 
martka wierzę, że jest ciężko, ale bardzo podziwiam Was wszystkie, że dajecie sobie radę z noworodkami :-p. Ja o tym nie mam zielonego pojęcia mi uczę się od Was, aż strach pomyśleć co to będzie po porodzie hehe.
 
Dzis o godzinie 9 urodzil sie Tymus,waga 3620,56cm;);)silny i zdrowy chlopak;);) ja odpoczywam,juz po pionizacji jestem,od jutra Maluszek juz caly czas ze mna bedzie;););)dzięki za kciuki;);)
 
Ikasia gratuluje syneczka.
Marta mnie mowili ze jak karmisz piersią to nie trzeba odbijać dziecka. No i ze przy piersi o wiele rzadziej kolki występują.

Dziewczyny jak mój wczoraj wieczorem płakał.... aż mu się głowa obracała. Nie wiem czy to czasem zanoszenie nie było i kolka.
 
Ikasia serdeczne gratulacje!!!!:-)


To kto jest teraz liderem na liście?:) Marzec zbliża się nieuchronnie, ale pewnie z marcówek ja będę ostatnia, bo Maja i Sylwia mają mieć cc, więc Maja pewnie załapie się jeszcze na luty, a Sylwia mnie wyprzedzi. Ale zobaczymy, jak tam dziewczyny poustalają terminy, no i ile mój synek postanowi siedzieć w brzuszku;)
 
reklama
Ikasia - ogromne gratulacje z okazji narodzin zdrowego synusia. Duzooo zdroweczka dla Was i samych szczesliwych dni:)

images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 35
Do góry