reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzieki za odp.dziewczyny...znaczy,ze u mnie jest wszystko w normie hehe.

Bylam wczoraj na kontroli u gina,no i wszystko jest ok.Powiem wam ze w zyciu mnie tak cytologia nie bolala,normalnie tylkiem z fotela uciekalam :eek:nawet krew sie pojawila podczas badania,a wszystko przez karmienie cyckiem.Sluzowka cienka,suchosc.Lekarz chcial mi nawet dac jakies czopki z hormonami,zeby to nawilzenie wrocilo chodz troche,ale niestety przenikaja do pokarmu:confused2:Dal mi nazwe jakiegos zelu,prosze zakupic w aptece i stosowac co drugi dzien.Jak cycora sie odstawi,to wszystko do normy wroci:sorry:Lepsze to niz nic....
No i mam takie zgrubienie na bliznie po cc,zapomnialam jak on to nazwal,ale powiedzial,ze powinno zniknac za jakis czas,mam robic sobie cieple oklady na brzuszek np.poduszka elektryczna,albo wylegiwac sie w wannie,wtedy powinno zniknac szybciej.Ja wole to drugie:-)

A teraz z drugiej beczki.Moj syncio normalnie taki slodziak ze szok:-) Zaczal sie usmiechac i to pelna geba :-p

Zobacz załącznik 438150

lolitko gratulacje :tak:

szarlotko
moj lobuz je co 2-3 godziny w dzien.Z butelki tez potrafi,ale musial sie nauczyc.Zaczelam mu dawac herbatki zeby zalapal jak ze smoka sie ciagnie,no i sie udalo.Nie chcial na poczatku,ale trzeba byc cierpliwym i sie nie poddawac.No i oplacalo sie,bo wczoraj bylam u lekarza a syncio zostal z tatusiem i mleko dostal z butli.Mam zamrozone w razie wlasnie moich wyjsc,a nie bylo mnie 3 godziny.
W nocy natomiast,budzi sie juz rzadziej.Idziemy spac o 22,i tak budzi sie okolo 2,potem okolo 5 i tak okolo 7.Nastepnie albo wstajemy,albo spimy jeszcze do 9 i znowu cycek:tak: Po kazdym karmieniu idzie spac spowrotem,wiec jakos udaje mi sie wysypiac.
 
reklama
Kochane dziewczynki, chwile mnie nie było ... ale wiecie miałam dużo na głowie ... poród i tym podobne :-D.
Urodziłam 12.02.12. Poród był ciężki... ale jakoś przeżyłam i to bez epiduralu, znaczy się z znieczuleń to byłam "na gazie" :-D. Teraz dochodzę do siebie i cieszę się moją córeczką. Mówię Wam straszny z niej słodziak.
Lolitko - gratulacje, swoją drogą to ciekawe co napisałaś o obrączce zaręczynowo-śłubnej. Co kraj to obyczaj.
Co do zdjęć fasolek - to są przeurocze... dziewczyny pomyślcie o tym, że za kilkanaście tygodni, będziecie miały je w ramionach.
 
Matylda GRATULACJE!!!!!!!!! Znajdziesz chwilke to pochwal sie coreczka,nie watpie ze slodziak z niej,takie maluszki sa przeurocze.Wstaw jakies zdjatko :tak: Napewno z rak jej nie wypuszczasz ;-)Chyle glowe,ze bez znieczulenia sobie poradzilas.Dzielna babeczka z Ciebie :tak:

Moj slodziak wlasnie spi w lozeczku,a ja kawka i necik:-)
 
Czrny kot -mieliscie juz szczepienie? Kiedy robi sie je w Norge? I ile tych szczepien? Gratuluje ,ze Dominic spi w dzien w lozeczku. U nas lozeczko w dzien to w ogole zapomnij
 
matylda - no w koncu.... gratuluacje ! a powiedz - mowisz ze ciezki porod, ale ze bolesny czy jak bo przeciez na gazie bylas? wiec nie poiwnno bolec?
 
Lolitka - ciężki bo: skurcze powyżej 120 ( na ktg) miałam przez 19 godzin; gaz troche pomagał ... ale i tak bolało, jak miałam skurcze parte - to mi odstawili gaz ( i tylko miedzy skurczami moglam go uzywac, ale marna to pociecha, jak skurcze sa co minute czy dwie i bola jak cholera). Mała okazała się duża i do tego ustawiona inną stroną głowy niż powinna. Skończyło się to porodem kleszczowym, stratą litra krwi, rozerwaniem krocza trzeciego stopnia i hemoroidami. No troche sie nacierpiałam. Mam nadzieję, że u Ciebie pojdzie łatwo i gładko.
ps. jak zmienic suwaczek?
 
Ostatnia edycja:
Winki pierwsze szczepienie mamy w marcu na 3 miesiace,nastepne na 5 miesiecy,potem na 11 miesiecy. W informacji pisze ze w marcu dostaniemy to....DPT,Hib,IPV,PKV-7.
 
matylda - ojejka, wspolczuje. niezle przeszlas. najwazniejsze ze malusia juz z wami.
ja chyba wezme te znieczulenie w kregoslup bo z tego co piszesz to z tym gazem roznie moze byc. a moj synek bedzie z tych wiekszych wiec bol napewno bedzie nieziemski tez
 
reklama
Matyldo gratuluję córeczki :-)Mimo że miałaś taki ciężki poród to okazałaś się bardzo dzielną kobietą.A czemu jak dziecko było źle ułożone nie zrobili ci cc? Za późno już było?
Teraz najważniejsze,żebyś powoli doszła do siebie,dbaj o krocze,przemywaj je kilkakrotnie w ciągu dnia a poczujesz,ze będzie lepiej i mniej bolało i ciesz się macierzyństwem.
A suwaczek to tak jakbyś tworzyła nowy(ja tak zrobiłam)
 
Do góry