reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie! Chcialam Wam tylko dac znac ze szpitala, ze we wtorek urodzilam córeczkę przez cesarskie cięcie. Waży niespełna 1700 gram i mierzy 46cm. Nie wiadomo dlaczego zaczęła sie akcja porodowa. Mała walczy drugą dobę o życie w inkubatorku bo nie ma do końca wykształconych płucek. Ja dochodze do siebie by być przy niej. Pozdrawiam
 
reklama
Miliaa ogromne gratulacje:-)!!!!!
Domat z całego serca trzymam kciuki za ciebie i a jeszcze bardziej za twoje maleństwo:tak:!!!! będzie dobrze. Malutka na pewno sobie poradzi!!! w końcu to kobieta a kobiety są silne i dzielne!!!
 
Miliaa gratulacje, czekam z niecierpliwością na zdjęcia księcia Marcelka. Buziaczki od cioci nie zapomnij :) :*:*:*:*:*
Domat jejku co się stało, teraz już tak medycyna poszła do przodu, że wszystko będzie dobrze i mała podgoni do przodu. Znajoma urodziła o miesiac za wcześnie z wagą 2 kg i teraz mała jest nawet szybciej rozwojowo niż rówieśnicy. Bedzie dobrze.
Marta byłam w lidlu i te biustonosze do karmienia w rozmiarze C są ogromne, kupiłam sobie dwa jeden beż miękki a drugi fiotet usztywniany. Ogólnie to poszło 250 zł :)
 
Miliaa, gratuluję Ci z całego serduszka.


serdeczne_gratulacje_z_okazji_narodzin_malenstwa_0.jpg



Niech Marcelek będzie pocieszką dla swoich Rodziców.
No i koniecznie uściskaj dumnego Tatusia.

Całuski dla całej Waszej trójeczki!!!
 
domat słońce będzie dobrze. Niunia urodziła się w 7mc a to już dość bezpieczny okres. Płucka dojrzeją i czasami nawet dzieci donoszone mają nierozwinięte płucka. Ja miałam 61 cm i 4200 wagi, a w inkubatorze byłam 2 tyg. Malutka jest silna i wszystko będzie ok. Trzymaj się kochana.

memories na pewno będzie wszystko ok. Powodzenia na wizycie.

miliaa umiesz budować napięcie na forum :-). Najważniejsze że masz Marcelka przy sobie i jesteś szczęśliwa. Czekamy na zdjęcie :-).
 
milia gratulacje! to piękne:-D.

domat maleńkiej bardzo spieszyło się na świat i będzie bardzo silna, żeby wyjść do niego z inkubatorka.:tak: Zdrowiej szybko, bo niedługo obie wrócicie do domu i wtedy się zacznie:-D. A w szpitalach mają teraz genialny sprzęt dla takich kruszynek i świetne zastrzyki na rozwój płuc, nic się nie martw. Odpoczywaj:tak:.
 
reklama
Lawendowy ja wiem że masz szczerozłote serduszko i teraz zostanie Ci to wynagrodzone. Każda oczekująca kobieta zasługuje na ten cud :-), a Twój będzie podwójny. Tylko dbaj o siebie słońce, bo pamiętaj że jesteś w ciąży :-D.


Mnie w nocy żadna zjawa z głębi ciemności nie zjadła :-), także trzymam się. Jeszcze jedna noc (lub niestety 2) i żaden duch nie będzie mnie straszył :rofl2:.


Miłego dnia dziewczynki. Dużo słoneczka, bo u mnie ktoś ukradł i wszędzie tylko chmurki.
 
Do góry