reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
melatonine, troche pomogla, ale nie spie dalej. Nie wiem ile masz pobudek, ale u nas 3 to takie minimum. Codziennie.
Za 2tyg mam poradnie, podejrzenie adhd.
U nas 2-3 to jest wtedy dobra noc. Dziś było 5 i nie wiadomo po co on się budzi. Czasem napije sie wody, mleka nie pije bo już od dawna nie chce. Obudzi się, usiądzie, pokręci się i coś pobrzeczy i idzie spać dalej.
ADHD? No to lekko nie masz
 
Mój mleka nie pije i ok godz 23 budzi się i przychodzi do naszego łóżka. I z nami śpi do rana. Tragedia z tym spaniem
U nas zawsze spala sama po mleku ja bralam i spala z nami do rana ale od czasu jak chorowala to jak zanosze do lozeczka to jak poparzona wyskok do gory.wiec biore ja do nas zaaypia a ja z nia i tak noc nam zlatuje na spaniu z nami
 
Wszystko wiem juz noe mowie ile razy pije to mm w ciagu dnia.Kurcze wraca mi dzidzius🤦‍♀️🤦‍♀️
ale czemu i po co? Pediatra nie ma z tym problemu? 3 latka pije butle kilkakrotnie?
Odstaw mm, daj owoce i warzywa, troche miesa i ryb to przestanie chorowac.
Mm nie jest w stanie dac jej tego czwgo ona potrzebuje na tym etapie do zdrowego rozwoju.
 
U nas 2-3 to jest wtedy dobra noc. Dziś było 5 i nie wiadomo po co on się budzi. Czasem napije sie wody, mleka nie pije bo już od dawna nie chce. Obudzi się, usiądzie, pokręci się i coś pobrzeczy i idzie spać dalej.
ADHD? No to lekko nie masz
rozumiem i wspolczuje. No to moze sprobuj te melatonine, mi w ktoryms momencie uratowała zycie, bo mialam naprawde dosc. Zredukowala pobudki z 10-12 do powiedzmy 5, czy tych 3. Ale dalej sa i tez niewiadomo czemu. Dlatego ide do poradni, poszukac odpowiedzi.
A i my tez razem spimy, bo po 2 pobudzce zazwyczaj juz nie jesten w stanie wstac i isc do siebie.
No ale co, kiefys sie wyprowadzi to sie wyspie 🤣🤣🤣🤣
 
Jesssssu, ja też przebieram nogami i nie mogę się doczekać ❤️. Ale już z górki, damy radę 😊. A co tam u ciebie? Jak sobie radzisz?
Oby do wiosny!!! Juz snieg stopnial, nadzieja jest😀

Matko jak czytam o tych waszych nocach… to ja znowu na loterii wygralam:(
W swoim pokoju
Bez jedzenia i picia
Od 20-8 rano
Ale zaraz rodzi sie drugie:) bedzie inne zapewne - to „pożyję”😆

Ja naprawde super sie mam i mysle ze lepiej sie znosi ciaze …. Jak sie o niej tak nie mysli. Mam 9 miesiac a jestem w ruchu jak bez ciazy (poza zakladaniem butow - ale i na to jest dluuga lyzka do butow). Wiec cierpie tylko ze zawsze w tej kawie cos smierdzi nadal:/ czasem do wymiotow.
No i ulozenie jest miednicowe - szykuje sie do obrotu w szpitalu - a jak sie nie uda to cc - czego nie chcialam:/

No i czekamy na te wiosne!!!
 
Oby do wiosny!!! Juz snieg stopnial, nadzieja jest😀

Matko jak czytam o tych waszych nocach… to ja znowu na loterii wygralam:(
W swoim pokoju
Bez jedzenia i picia
Od 20-8 rano
Ale zaraz rodzi sie drugie:) bedzie inne zapewne - to „pożyję”😆

Ja naprawde super sie mam i mysle ze lepiej sie znosi ciaze …. Jak sie o niej tak nie mysli. Mam 9 miesiac a jestem w ruchu jak bez ciazy (poza zakladaniem butow - ale i na to jest dluuga lyzka do butow). Wiec cierpie tylko ze zawsze w tej kawie cos smierdzi nadal:/ czasem do wymiotow.
No i ulozenie jest miednicowe - szykuje sie do obrotu w szpitalu - a jak sie nie uda to cc - czego nie chcialam:/

No i czekamy na te wiosne!!!
To super, że jesteś taka ruchliwa ( proszę sie nie doszukiwać podtekstów w tym słowie😜).
Tak ci ładnie śpi? Jeju, zazdro😭. Ja nie proszę o dużo, tylko o dwie malutkie pobudki🙏😂😂
A masz już wybrane imię?
 
reklama
To super, że jesteś taka ruchliwa ( proszę sie nie doszukiwać podtekstów w tym słowie😜).
Tak ci ładnie śpi? Jeju, zazdro😭. Ja nie proszę o dużo, tylko o dwie malutkie pobudki🙏😂😂
A masz już wybrane imię?
W podtekscie akurat ruchu zero😂
Ciaza to dla mnie nie jest totalnie stan na ten ruch🤣

Moze dlatego tak spi ze ona przed rokiem miala cyca zabranego i zaraz po roczku chyba wyjechala na swoje lozeczko w swoim pokoiku - co jej się strasznie spodobalo i wszystkim sie chwalila ze ma swoje.. ma praktycznie zamkniete drzwi, ale przez sciane czasem slychac - siada na lozku i cos gada ale zaraz przewraca sie na druga strone i spi😂
Moze to natura - daje mozliwosc na drugie dziecko… ale wiadomo ze dwoch takich egzemplarzy miec sie nie bedzie.

Imie - jest z tym problem… maz cos „sobie” wybierze:)
 
Do góry