reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie nie 😔 daje mleko , ziele świetlika ( tak położna mi zaleciła ) masujemy oczko i dalej ropieje 😔 co prawda mniej ale ropieje. Poczekam jeszcze z dzień max 2 i jeśli całkowicie nie przejdzie to idziemy do lekarza .
Musisz zobaczyć. Niekiedy masaże pomagają A niekiedy niestety nie. U nas po 4 miesiącach i 3 antybiitykach na oko nie pomogło skończyło się zabiegiem przepchania kanalika potem dostał krople i za 3 dnia , odpukać już miesiąc jest spokój. Ile się namasowałam, i żadne krople też nie pomogły. Masuj dużo i mocno . Oby puściło
 
reklama
A co tu taka cisza?
Pogoda was pokonała? Mnie tak, jest straszna🤦‍♀️. Mojemu dziecku za to wszystko pasuje 😂
Cudowny ❤️❤️❤️❤️❤️



Staś
Pozdrawia Kajtka i buziaki dla Ciotki z rana wysyła ❤️❤️
16911293169755659876611558498102.jpg
 
A co tu taka cisza?
Pogoda was pokonała? Mnie tak, jest straszna🤦‍♀️. Mojemu dziecku za to wszystko pasuje 😂
Co za sklon🤣brawo Kajto👌👏
Ja po raz pierwszy mialam beznadziejna pogode na urlopie.Ale moja Miska ma kalosze wiec nic jej nie straszne😅
Ja to przezywam ostatnio nowy zlobek.Boje sie jak Misia sie odnajdzie w nowym miejscu.No i tam jest wiecej dzieci,grup wiec boje sie ze bedzie wiexej chorowac niz w obecnym zlobku😪
 
Co za sklon🤣brawo Kajto👌👏
Ja po raz pierwszy mialam beznadziejna pogode na urlopie.Ale moja Miska ma kalosze wiec nic jej nie straszne😅
Ja to przezywam ostatnio nowy zlobek.Boje sie jak Misia sie odnajdzie w nowym miejscu.No i tam jest wiecej dzieci,grup wiec boje sie ze bedzie wiexej chorowac niz w obecnym zlobku😪
Z tego co zaobserwowałam, to dzieciaki szybko się dostosowują do nowych sytuacji. Może nie nie będzie tak źle ✊️. Miska to raczej nie da sobie w kaszę dmuchać więc głowa do góry 😊
 
reklama
Do góry