reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też ulewały ?
Kiedy ulewanie jest" normalne " ?
Od jakiś paru dni strasznie ulewa, raz jest lepiej raz gorzej. Czasami ulewa zaraz po zjedzeniu czasami godzina ,półtora po. Jest tylko na Kp odbijam po kazdym karmieniu. Od dwóch dni jest niespokojny w nocy. Dawałam mu z polecenia położnej espumisan,i delicol. Wczoraj wszystko odstawiłam, w dzień super ,pół nocy też spokój A nad ranem znowu to samo, ulał 3.razy pod rząd po jakieś dwie łyżeczki. Czasami wylatuje bokiem buzi A czasami się krztusi. Straszne to jest. Już prawie nie śpię ciągle się budzę i nasłuchuje ;(
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też ulewały ?
Kiedy ulewanie jest" normalne " ?
Od jakiś paru dni strasznie ulewa, raz jest lepiej raz gorzej. Czasami ulewa zaraz po zjedzeniu czasami godzina ,półtora po. Jest tylko na Kp odbijam po kazdym karmieniu. Od dwóch dni jest niespokojny w nocy. Dawałam mu z polecenia położnej espumisan,i delicol. Wczoraj wszystko odstawiłam, w dzień super ,pół nocy też spokój A nad ranem znowu to samo, ulał 3.razy pod rząd po jakieś dwie łyżeczki. Czasami wylatuje bokiem buzi A czasami się krztusi. Straszne to jest. Już prawie nie śpię ciągle się budzę i nasłuchuje ;(
podobno ulewanie takie normalne i w ilosci jakie opisujesz jest ok. Co innego jak chlusta pod cisnieniem w duzych ilosciach, wtedy moze niepokoic. Ale nie znam problemu, bo moje nie ulewaly.
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też ulewały ?
Kiedy ulewanie jest" normalne " ?
Od jakiś paru dni strasznie ulewa, raz jest lepiej raz gorzej. Czasami ulewa zaraz po zjedzeniu czasami godzina ,półtora po. Jest tylko na Kp odbijam po kazdym karmieniu. Od dwóch dni jest niespokojny w nocy. Dawałam mu z polecenia położnej espumisan,i delicol. Wczoraj wszystko odstawiłam, w dzień super ,pół nocy też spokój A nad ranem znowu to samo, ulał 3.razy pod rząd po jakieś dwie łyżeczki. Czasami wylatuje bokiem buzi A czasami się krztusi. Straszne to jest. Już prawie nie śpię ciągle się budzę i nasłuchuje ;(
mój nie ulewal i tez nie odbijałam
 
podobno ulewanie takie normalne i w ilosci jakie opisujesz jest ok. Co innego jak chlusta pod cisnieniem w duzych ilosciach, wtedy moze niepokoic. Ale nie znam problemu, bo moje nie ulewaly.
Jeśli to jest normalne to się chyba wykończe. Okropnie to stresujące , chociaż jemu to niby nie przeszkadza chyba że się zakrztusi.
Raz mi chlusnął ale na noc podałam espumisan A po godzinie było chluśniete więcej się nie powtórzyło więc podejrzewam że to to.
Powiedz @nieagatka jakieś rady dla budzących się w nocy po kilkarazy ???
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też ulewały ?
Kiedy ulewanie jest" normalne " ?
Od jakiś paru dni strasznie ulewa, raz jest lepiej raz gorzej. Czasami ulewa zaraz po zjedzeniu czasami godzina ,półtora po. Jest tylko na Kp odbijam po kazdym karmieniu. Od dwóch dni jest niespokojny w nocy. Dawałam mu z polecenia położnej espumisan,i delicol. Wczoraj wszystko odstawiłam, w dzień super ,pół nocy też spokój A nad ranem znowu to samo, ulał 3.razy pod rząd po jakieś dwie łyżeczki. Czasami wylatuje bokiem buzi A czasami się krztusi. Straszne to jest. Już prawie nie śpię ciągle się budzę i nasłuchuje ;(
u nas bylo takie ulewanie.
Odstaw espumisan bo on zwieksza ulewanie. Dziala na kolki ale ulewanie poteguje :/
Dodatkowo ile Wy juz macie? U nas okazało się, ze przyczyną ulewania byla nietolerancja. Odstawilam to co mu szkodzilo i przestał ulewac. Teraz jak zjem cos z tej listy to tak właśnie ulewa a nieraz wrecz chlusta na podloge. Nie twierdze, ze u Was tak samo ale roznie to bywa. A macie kolki/gazy?
 
Jeśli to jest normalne to się chyba wykończe. Okropnie to stresujące , chociaż jemu to niby nie przeszkadza chyba że się zakrztusi.
Raz mi chlusnął ale na noc podałam espumisan A po godzinie było chluśniete więcej się nie powtórzyło więc podejrzewam że to to.
Powiedz @nieagatka jakieś rady dla budzących się w nocy po kilkarazy ???
U mnie jak mały się nie obudzi ze 3-4 w nocy to jest swieto lasu normalnie. Jeść nie chce, budzi się i zaraz placze bo smoczek mu wypada z buzi🤦‍♀️. Spale te wszystkie smoczki z pizdu 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry