reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Za tydzien mamy kolejne szczepienie z kalendarza i rozmawiałam z pielęgniarką o ospie. I pani powiedziała, ze jeśli dziecko chodzi do żłobka to szczepionka jest za darmo. Wreszcie coś za darmo😜
tak, wiem ze tak jest w Pl. Musisz tylko zaswiadczenie ze zlobka chyba dac i tyle. No jak w koncu? Przeciez ciagle Wam cos „daja” 🤣🤣
 
U mnie w pracy ok.Nie spoznilam sie ....jeszcze😅 jutro mam "jajeczko"🥴
Dzis u mojej corci w zlobku byly kroliki i szynszyle a dodatkowo sesja swiateczna z fotografem.No i nieskromnie sie pochwale ze zwykle zdjecis wyszly super.A pani-ciocia powiedzials ze te od fotografa bede super udane bo Midia cudnie pozowala najlepiej ze wszystkich dzieci i nawet fotograf byl zachwycony🤩no coz sliczne to moje dziecie🥰🥰🥰😁😁😁
no rośnie modelka ❤️
 
reklama
Do góry