reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
nie to nie tak, ze nie ma na kogo liczyc. Mamy 3 rodizny przyjaciol, ktorzy zaoferowali opieke nad dziewczynami zebysny mogli sie pakowac. Ale mala jedt chora, wiec nie moge jej oddac, a ci sami ludzie sami pracuja i maja dzieci wiec przyjsc pakowac nie maja jak. Wiec jak juz mlods wyzdrowieje to mam komu ja ppdrzucic tak jak jej siostre, ale najpierw musi byc zdrowa. A mamy tydzien wiec stres jest.
No to oby szybko jej przeszło. I jakoś wszystko gładko przebiegło.
W międzyczasie pozałatwiaj sobie jakieś kartony że sklepu itp to będziesz miała gotowe.
 
Część ciotki ❤️ muszę wam przedstawić mojego synka ❤️❤️❤️❤️ wczoraj mieliśmy echo serca ( pani dr sama z siebie zrobiła nam zdjęcia 3D ) wszystko jest dobrze , serduszko zdrowe . Nie ma się do czego przyczepić ❤️❤️❤️
Staś waży już około 724 gramy . I jest największym szczęściem rodziców ❤️
Czuję wielkią wdzięczność że dane jest mi czuć jego kopniaki , że może rosnąć pod moim sercem , że jest dane mu być moim synkiem, a mi jego mama 😍❤️ Kocham Całym sercem i nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • IMG_20230323_134335.jpg
    IMG_20230323_134335.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 41
  • IMG_20230323_134339.jpg
    IMG_20230323_134339.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 45
reklama
J
Część ciotki ❤️ muszę wam przedstawić mojego synka ❤️❤️❤️❤️ wczoraj mieliśmy echo serca ( pani dr sama z siebie zrobiła nam zdjęcia 3D ) wszystko jest dobrze , serduszko zdrowe . Nie ma się do czego przyczepić ❤️❤️❤️
Staś waży już około 724 gramy . I jest największym szczęściem rodziców ❤️
Czuję wielkią wdzięczność że dane jest mi czuć jego kopniaki , że może rosnąć pod moim sercem , że jest dane mu być moim synkiem, a mi jego mama 😍❤️ Kocham Całym sercem i nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania ❤️❤️❤️
Super ❤️. Cieszę się razem z tobą ❤️❤️❤️
 
Do góry