reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
o zdolniacha u nas 10 miesięcy ale Werka nie dawno sama zaczęła siadać a fizjo nie karze nam na nogi stawiać bo mała nie chce raczkować tylko pełza 🤷
nasz pełzał jak mial 7 miesiecy a potem już poszła lawina wstawania i odrywania się od mebli. Wszystko robił sam w niczym nie pomagałam i nie przyspieszalam. Ale on od początku był bardzo mobilny - nie spał mi w dzień wiec ćwiczył na podłodze. No ciałka to on za dużo tez nie miał - chudzinka straszna
 
nasz pełzał jak mial 7 miesiecy a potem już poszła lawina wstawania i odrywania się od mebli. Wszystko robił sam w niczym nie pomagałam i nie przyspieszalam. Ale on od początku był bardzo mobilny - nie spał mi w dzień wiec ćwiczył na podłodze. No ciałka to on za dużo tez nie miał - chudzinka straszna
nie pełzał z raczkował 😆pełzał w sumie pierwsze kilka dni potem już na kolana i czworaczek
 
nasz pełzał jak mial 7 miesiecy a potem już poszła lawina wstawania i odrywania się od mebli. Wszystko robił sam w niczym nie pomagałam i nie przyspieszalam. Ale on od początku był bardzo mobilny - nie spał mi w dzień wiec ćwiczył na podłodze. No ciałka to on za dużo tez nie miał - chudzinka straszna
no u nas to Werka nabita jak jej matka 😂😂
 
I dałam tego smoczka ale za bardzo mu nie pasuje.
Mały szuka cyca czasami co 5 minut , jak chce zasnąć. Uśnie wyciągam i za 2 minuty się budzi i znowu cyca szuka. Nie pomaga noszenie , tulenie, sobie z cycka smoczek zrobił.
Jak mam ssakowi zasygnalizować, że pierś jest do jedzonka. Sutki mi nie wytrzymają
 
No ja tez „duża” 85kg przy 165cm ale zwalam to na Io i moja miłość do jedzenia. Wiktor wdał się w dziadków bo oni obaj chudzi tzn mój teściu skora i kości a mój tata w wieku 20 lat był wieszakiem na ubranie ślubne 😂
hahaha ja 158 w kapeluszu i 73 kg do wagi z przed ciąży brakuje mi jakieś 6 kg 🤷też uwielbiam jeść szczególnie jak jestem w domu 😂
 
I dałam tego smoczka ale za bardzo mu nie pasuje.
Mały szuka cyca czasami co 5 minut , jak chce zasnąć. Uśnie wyciągam i za 2 minuty się budzi i znowu cyca szuka. Nie pomaga noszenie , tulenie, sobie z cycka smoczek zrobił.
Jak mam ssakowi zasygnalizować, że pierś jest do jedzonka. Sutki mi nie wytrzymają
przez pierwsze 3 miesiace moze tak byc, ze bedzie ciagle wisiec… U nas tak bylo.
Przez pierwszy miesiac 20h na dobe na piersi, bo jak nie to placz straszliwy. Niestety okazalo sie, ze nie przybierala na wadze i byla glodna. A mlodsza po 2 ksiazkowych tyg i karmieniach co 3h nagle tez na piersi co godzine przez 30minut. Ale przybierala ok wiec po prostu pozwalalam wisiec. Siadalam wygodnie, wlaczalam netflixa i wisiala.
 
przez pierwsze 3 miesiace moze tak byc, ze bedzie ciagle wisiec… U nas tak bylo.
Przez pierwszy miesiac 20h na dobe na piersi, bo jak nie to placz straszliwy. Niestety okazalo sie, ze nie przybierala na wadze i byla glodna. A mlodsza po 2 ksiazkowych tyg i karmieniach co 3h nagle tez na piersi co godzine przez 30minut. Ale przybierala ok wiec po prostu pozwalalam wisiec. Siadalam wygodnie, wlaczalam netflixa i wisiala.
Dzięki.
Na szczęście synek przybiera , ale ulewa bo jest nakarmiony A pierś, woła zawsze coś tam pociumka i jest pod korek.
Ćkawke ma chyba z 8 razy na dobę..dostaliśmy od położnej dicoflor baby. Zobaczymy może coś pomoże
 
reklama
I dałam tego smoczka ale za bardzo mu nie pasuje.
Mały szuka cyca czasami co 5 minut , jak chce zasnąć. Uśnie wyciągam i za 2 minuty się budzi i znowu cyca szuka. Nie pomaga noszenie , tulenie, sobie z cycka smoczek zrobił.
Jak mam ssakowi zasygnalizować, że pierś jest do jedzonka. Sutki mi nie wytrzymają
Nie każdy smoczek będzie pasował, mają różne kształty moim dzieciom przypasował Nuk , gdyby nie smoczek to bym chyba zwariowała bo one robiły że mnie smoczka. Z odstawieniem też nie było problemu, one używały tylko do spania potem smoczek był w koszyczku.
 
Do góry