reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
DIewczyny przeżyłam najgorsze 4 dni w ciągu 26 tygodni mojej ciąży. Dopadł mnie wirus, który sponiewierał mnie temperaturą 🤒 39 stopni, okropnymi dreszczami na zmianę z napadmi gorąca 🥵 ledwo żyłam i tak strasznie bałam się, że może coś stać się dziecku.. na szczęście od 2 dni już bez gorączki, ale został mi jeszcze bol gardła. Uważajcie na siebie!
 
Ja tez miałam zj***** immunologie 🙈 wysokie komórki Nk. Z 20 lat nie miałam tak wysokiej temperatury, dopiero jak udało sie zajść w ciążę to mnie coś dopadło.
Tak może być, w końcu Twój system immunologiczny działa jak powinien. Tyle, ze się ocierpiałaś, generalnie gorączka to dobry znak, organizm zwalczałał infekcję. Dobrze, ze już przeszło 👍
 
Dzięki.
Na szczęście synek przybiera , ale ulewa bo jest nakarmiony A pierś, woła zawsze coś tam pociumka i jest pod korek.
Ćkawke ma chyba z 8 razy na dobę..dostaliśmy od położnej dicoflor baby. Zobaczymy może coś pomoże
Normalne zjawisko. Moje dzieci nie ssały smoczka i zachowywały się podobnie. Natura tak to wymyśliła że w pierwszych tygodniach dziecko wisi aby wypracować sobie mleko na późniejsze miesiące kiedy hormony już nie pomagają.
Rozumiem twoje zmęczenie, sama poleciałam do pediatry mówić że moje dziecko jest głodne bo ciągle na mnie wisi,a tam waga w miesiąc ponad kilogram do góry.
To wszystko minie, zobaczysz. W okolicach 3 miesiąca będzie lepiej.
 
reklama
Halo halo jest tu kto ? Jprdl byłam dziś na wyliczeniu urlopu muszę wrócić w samo lato 12 lipca 🤦@Kasiekt @Fredka zdrowe ? No trudno nie narzekam bo zaraz mnie @nieagatka sprowadzi na ziemię 😂
Ja po trudach wkoncu zdrowa,ale sil nie mam na nic.Wczoraj bylam z mezem na randce urodzinowej-18.03 skonczylam 40lat😱😱😱-,Misia w zlobku a my po prezent-dostalam okulary przeciwsloneczne-no i do restaurscji wloskiej na jedzonko.
Ja wrscsm do pracy 3 kwietnia i boje sie bo Miska ze wstawaniem ma problem.Wczoraj wstzla o 5.30 z dzis o 6.30 musislam budzic wiec bez humoru,a w zlobku zasnela ju, o 11.12😱😱
Jutro planuje szoping dla siebie-,ciekawe czy tak bedzie-a w czwartek ide na ciecie bo wlosy mam do pasa,a ze sa dlugie i geste wygladam masakrycznie i ciagle nosze pipke na glowie🤣🤣🤣
 
Do góry