reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki za Twoje słowa. Fajnie ze się odezwałaś❤️.
Zostawiłam dziś małego na 2 godziny samego. Myślałam że cały tydzień będę razem z nim po 2 godziny, ale jak zwykle cos źle zrozumiałam.
Pani mi wysłała fote ze mały zainteresowany zajęciami. I chyba mocno nie płakał bo w razie czego miała dzwonić.
Ja sobie z rana wzięłam relanium bo kuwa nie ogarniam mojej głowy. Ten poród zrobił mi z mózgu galaretkę😅. Przecież ja zawsze miałam twarda dupę😅
Mialas twarda bo nie mialas malego szoguna😄Teraz to wszystko wokol niego die kreci chociazbys wmawiala sobie ze jest inaczej.Oj cos o tym wiem.
Ja to raczej miekka faja chyba ze w pracy oj tam to jestem twarda bo musze.Ale kiedys filmy o tematyce dzieci nie tobily na mnie wrazenia to teraz rycze jak bobr jak nie daj Boze im sie krzywda dzieje.Juz nie wspomne o info w wiadomosciacj
 
reklama
Dzięki za Twoje słowa. Fajnie ze się odezwałaś❤️.
Zostawiłam dziś małego na 2 godziny samego. Myślałam że cały tydzień będę razem z nim po 2 godziny, ale jak zwykle cos źle zrozumiałam.
Pani mi wysłała fote ze mały zainteresowany zajęciami. I chyba mocno nie płakał bo w razie czego miała dzwonić.
Ja sobie z rana wzięłam relanium bo kuwa nie ogarniam mojej głowy. Ten poród zrobił mi z mózgu galaretkę😅. Przecież ja zawsze miałam twarda dupę😅
Zadna matka nie ma twardej doopy,a maluchy sie zazwyczaj szybciej ogarniaja niz my.My tez zostswialismy twixy codziennie dluzej w dwoch roznych grupach ,wyjacy Matteo u babci...normalnie burdel mojego zycia mialam😂😂😂
Rozumiem twoje nerwy doskonale.😍
 
Dzięki za Twoje słowa. Fajnie ze się odezwałaś❤️.
Zostawiłam dziś małego na 2 godziny samego. Myślałam że cały tydzień będę razem z nim po 2 godziny, ale jak zwykle cos źle zrozumiałam.
Pani mi wysłała fote ze mały zainteresowany zajęciami. I chyba mocno nie płakał bo w razie czego miała dzwonić.
Ja sobie z rana wzięłam relanium bo kuwa nie ogarniam mojej głowy. Ten poród zrobił mi z mózgu galaretkę😅. Przecież ja zawsze miałam twarda dupę😅
wg mnie lepiej zostawic go samego. Moje dziewczyny naprawde kochaly zlobek, ale jak byl dzien kiedy zapraszali rodzicow to nie poznawalam swoich dzieci. Przyklejone do mnie, czasami nawet placzace. A same to szogunstwo takie, ze czasami boje sie zapytac jak bylo 😃
Skoro Panie nie dzownily to znaczy, ze Kajtek fajnie daje rade. Wez nie swiruj, jutro zadnego relanium. Idz na spacer czy tam podlubac w ogrodku, tfu w sniegu 😃😀
A jak wroci to duzo tulenia i calowania 😃
 
Mialas twarda bo nie mialas malego szoguna😄Teraz to wszystko wokol niego die kreci chociazbys wmawiala sobie ze jest inaczej.Oj cos o tym wiem.
Ja to raczej miekka faja chyba ze w pracy oj tam to jestem twarda bo musze.Ale kiedys filmy o tematyce dzieci nie tobily na mnie wrazenia to teraz rycze jak bobr jak nie daj Boze im sie krzywda dzieje.Juz nie wspomne o info w wiadomosciacj
Witaj w klubie. Też nie mogę teraz patrzeć na krzywdę dzieci, a kiedyś pamiętam mówiłam, że bardziej mi szkoda zwierząt 😅
 
Witaj w klubie. Też nie mogę teraz patrzeć na krzywdę dzieci, a kiedyś pamiętam mówiłam, że bardziej mi szkoda zwierząt 😅
Mi zawsze hylo szkoda maluszkow ale teraz wyje jak ogladam jakis film gdzie np.gina dzieci oj wyje jak bobr😭
Czlowiek nie wie co to znaczy milosc matki do dziecka poki sam matka nie zostal
 
Cześć dziewczyny, dziś mamy termin rozwiązania, ale nasza malutka nie szykuje się do wyjścia. Jestem na jutro umówiona na cc. Przez całą ciąże nastawiona byłam na poród sn, ale szyjka jest nadal długa i zamknięta. Decyzja, że jutro stawiamy się na cięcie, aby nie męczyć się wywoływaniem, bo to może nic nie dać. Jak to u Was było?
 
Cześć dziewczyny, dziś mamy termin rozwiązania, ale nasza malutka nie szykuje się do wyjścia. Jestem na jutro umówiona na cc. Przez całą ciąże nastawiona byłam na poród sn, ale szyjka jest nadal długa i zamknięta. Decyzja, że jutro stawiamy się na cięcie, aby nie męczyć się wywoływaniem, bo to może nic nie dać. Jak to u Was było?
w pierwszej ciazy w 40t1d pojechalam na wywolanie, 8h porodu zakonczone cc.
Druga ciaza cc na zadanie w 39t1d.
Nie bede juz rodzic, ale jak dla mnie cc jest git i tylko tak bym rodzila.
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziś mamy termin rozwiązania, ale nasza malutka nie szykuje się do wyjścia. Jestem na jutro umówiona na cc. Przez całą ciąże nastawiona byłam na poród sn, ale szyjka jest nadal długa i zamknięta. Decyzja, że jutro stawiamy się na cięcie, aby nie męczyć się wywoływaniem, bo to może nic nie dać. Jak to u Was było?
Sporo kobiet po wywoływaniu porodu rodzi, gdyby tak nie było nikt by tego nie stosował. Wszystko zależy od ciebie jak chcesz rodzic, co podpowiada intuicja. Ja bym słuchała samej siebie, każda z nas ma inne doświadczenia i raczej nie będzie jednej odpowiedzi.
 
Do góry