reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No wlasnie ona nie chce powtarzac.tylko to co chce.gada to co zna i oczywiscie po niemiecku-mowi tak z akcentem i tak stanowczp po swojemu ze to bardziej niemiecki niz chinski🤣no i jak czasami cos gada woem o co jej chodzi ale ogolnie lipa.a dzis mi jeszcze pani ze zlobka mowi ze ona tam zadnych dzwiekow z siebie nie wydaje.
no to idz do logopedy. Wg mnie lepiej sprawdzic jesli cokolwiek Cie niepokoi.
Np jak czytacie bajki czy ukladacie jakies puzzle i mowiss: jak robi krowa? I powiesz muuu, powtorzy?
 
no to idz do logopedy. Wg mnie lepiej sprawdzic jesli cokolwiek Cie niepokoi.
Np jak czytacie bajki czy ukladacie jakies puzzle i mowiss: jak robi krowa? I powiesz muuu, powtorzy?
Jak chc3 to powtorzy,jak nie to udaje ze nie slyszy ze wogole to nie do niej mowie.a ksiazek nie lubi jak jej czytam czy cos komentuje.woli cos po samemu.chociaz jak oatatnio przy jedym obrazku kocia kicia mowila pa pa to ja tak powiedzialam i ona powtorzyla i wraca do tego obrazka.a tak to raczej woli pokazywac niz mowic🤦‍♀️jestem umowiona do logopedy na srode
 
Ale macie jazdy z zasypianiem … 😳
Mój smrodzik idzie spać o 19, dzisiaj nawet o 18.30, dostaje buziaki, mleko, delikatne światło i wychodzę 😂🤷🏼‍♀️
Fakt budzi się w nocy jeszcze na papu (ale tylko pije i odwraca się na drugi bok), ale z zasypianiem nie mamy większych problemów ;). Drzemki nie ma. Nooo i wstaje o 8-9 ☺️. Także sobie dwie śpimy ;)
 
Ale macie jazdy z zasypianiem … 😳
Mój smrodzik idzie spać o 19, dzisiaj nawet o 18.30, dostaje buziaki, mleko, delikatne światło i wychodzę 😂🤷🏼‍♀️
Fakt budzi się w nocy jeszcze na papu (ale tylko pije i odwraca się na drugi bok), ale z zasypianiem nie mamy większych problemów ;). Drzemki nie ma. Nooo i wstaje o 8-9 ☺️. Także sobie dwie śpimy ;)
u nas podobnie ale nie pisze żeby nie czarowały 😂😂😂
 
Jak chc3 to powtorzy,jak nie to udaje ze nie slyszy ze wogole to nie do niej mowie.a ksiazek nie lubi jak jej czytam czy cos komentuje.woli cos po samemu.chociaz jak oatatnio przy jedym obrazku kocia kicia mowila pa pa to ja tak powiedzialam i ona powtorzyla i wraca do tego obrazka.a tak to raczej woli pokazywac niz mowic🤦‍♀️jestem umowiona do logopedy na srode
kicia kocia jest fajna, mamy pierdyliard 🤣 No i Pucio jest mega do nauki mowienia, fajnie napisany.
Daj znac co powie logopeda.
 
reklama
Do góry