reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

toż to przemoc ekonomiczna ....

niby spoko ale nawet nie wie ze wpada w bagno uzależnienia od kolesia. A ten jak jebnięty to bedzie chodził wkrótce z pozycji siły A tak btw to umowę o pracę podpisali? To wtedy 40h w tyg;) a reszta to już niech dziecko sobie radzi bo ona fajrant;)
ona jest z Wenezueli, tam niestety tego typu uklad to nic niezwyklego. Ich zycie to jedna wielka telenowela, a facepalm jest moja najczestsza reakcja.
 
reklama
moja Inka 2 lata i 4 miechy tez dopiero w 92 wchodzi wiec ogromna ta Twoja Miska 😀 i slodziak 💜
Wyglsd aniolka a charakter diabla😅zebys zobaczyla zdjecie z sesji naszej trojki.Misia raczki tak zlozyla i zrobila minke -czysty aniol😆
Jest taka dluga bardzo.Moja mama sie smieje ze u niej w podstaeowce byl taki Edzio zawsze najwyzszy.A gdy dorosl to byl knypek(bardzo niski)🤣🤣Mam nadzieje jednak ze moja bedzie normalnego wzrostu🙂
 
reklama
Do góry