reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Coffe- co to za wymaz z nosa???????? a brzusio juz konkretny nie powiem :tak::tak:
aga.m- a duzo ci sie obnizył??????? bo powoluttku macica bedzie schodziła w dół ale jak ci sie tak gwałtownie opadł hmmmm a ma jakies fotki ???zeby zobaczyc róznice???
Elzu- ale mnie rozbawilas z tymi pampersami hahaah zeby cie czasami z tyłka nie spadły:szok::szok::szok:
Irka- przykro mi z powodu córeczki i podziwiam cie za siłe.....mam nadzieje ze teraz bedzie wsio ok............ a babiniec niezly mąz pewnie zadowolony hahaah


ja wlasnie po obiadku karkówkę wiągnełam z ziemniakami i surówką a teraz zajadam chipsy Chilli :szok::sorry2::baffled: ale ostreeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Mamusie :tak: Pisalam tego posta na Mamach z Londynu ale zauwazylam ze jednak wiekszosc mam z Londynu udziela sie na tym watku wiec kopiuje i baaaardzo przepraszam ze sobie na to pozwalam ale zalezy mi na tym wiec:


Mieszkam w Londynie i przyjechali moi rodzice opiekowac sie naszym 9-miesiecznym skarbem. Bardzo chcialam zeby sobie dorobili w trakcie swojego pobytu :tak: W Polsce zajmowali sie pieczeniem ciast i cuuuudnych tortow (i normalnych dan rowniez) na zamowienie.

Jesli wiec ktoras z Was (albo Waszych znajomych) ma ochote na polskie wypieki (moze torcik na urodziny?) albo inne polskie dania na jakas imprezke to prosze o kontakt na pw albo emila888@wp.pl

Bardzo bym sie cieszyla gdyby im sie udalo :happy2:

Pozdrawiam cieplutko :-)
 
wiesz no nie az tak bardzo chyba ale zmiane kolezanki z pracy zauwazyly ja widze bo biust sie juz nie opiera ale to tak w ciagu kilku dni... hmm sama nie wiem ja na to az tak uwagi nie zwrocilam, zobaczymy w tym tyg pojde do lekarza i zobaczymy co powie....
ja dzis nie gotuje i jem pizze :) typowo po angielsku hehe
pozdrawiam
 
emira chetnie bym jakies ciacho zjadla szkoda ze nie mieszkam w lonydnie :-p
aga.m zebys wiedziala! jakie ja rzeczy potrafie wymyslec siedzac w domu :-D

co do obnizania brzucha to ja u siebie jeszcze nie zauwazylam, no ale z zasady sie obniza ze 2 tygodnie przed terminem (z zasady... bo pewnie to roznie bywa)

elzu nie ma to jak 'seksowna bielizna' ;-) najwazniejsze zeby osiagnely rezultat :tak:

a ja mialam w nocy skurcza i dzisiaj rano tez.. ale pewnie to nic takiego, w czwartek do poloznej to mi powie co i jak zostalo, aaa czy polozna bada pod koniec ciazy 'podwozie'? czy stwierdza jak nisko dziecko jest przez brzuch? moze glupie pytanie ale w takim wypadku to chcialabym chociaz czyste majty zalozyc przed wizyta:-D:-D:-D
 
emira chetnie bym jakies ciacho zjadla szkoda ze nie mieszkam w lonydnie :-p
aga.m zebys wiedziala! jakie ja rzeczy potrafie wymyslec siedzac w domu :-D

co do obnizania brzucha to ja u siebie jeszcze nie zauwazylam, no ale z zasady sie obniza ze 2 tygodnie przed terminem (z zasady... bo pewnie to roznie bywa)

elzu nie ma to jak 'seksowna bielizna' ;-) najwazniejsze zeby osiagnely rezultat :tak:

a ja mialam w nocy skurcza i dzisiaj rano tez.. ale pewnie to nic takiego, w czwartek do poloznej to mi powie co i jak zostalo, aaa czy polozna bada pod koniec ciazy 'podwozie'? czy stwierdza jak nisko dziecko jest przez brzuch? moze glupie pytanie ale w takim wypadku to chcialabym chociaz czyste majty zalozyc przed wizyta:-D:-D:-D

hmmmm nie wkłada paluszka tam gdzie myslisz heheh bada tylko poprzez brzuch sprawdzajac na ile cm macica juz zeszła na dół;-)
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala masaż szyjki i czy pomoglo to wam wywolac porod? Bo jesli mnie nie ruszy to juz po dzisiejszej wizycie u poloznej wiem ze czeka mnie wywolanie porodu w przyszly piatek czyli 8.10.
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala masaż szyjki i czy pomoglo to wam wywolac porod? Bo jesli mnie nie ruszy to juz po dzisiejszej wizycie u poloznej wiem ze czeka mnie wywolanie porodu w przyszly piatek czyli 8.10.

moja kolezanka miała i tak jej nic nie pomogło oprócz tego ze masaz był bolesny nieprzyjemny.............

ja tez mialam miec ale sie nie zgodzilam....
 
No to nie licze na duzy efekt po tym masazu:no:. Mala jest wstawiona na 2/5 czyli lepiej niz w zeszlym tygodniu bo bylo 4/5. Szyjka jest miekka i ma 1,5cm. Skurczy brak.
 
reklama
irka252-ja przy drugim dziecku mialam robiony masaz i wcale nie bolal, fakt byl troche nieprzyjemny ale trwal tylko chwilke, a wracajac od poloznej do domu zaczely mi sie skurcze:-) i "juz" po 28 godzinach urodzilam synka:-);-), wiec w moim przypadku pomoglo. A mialas go juz dzisiaj, czy dopiero bedziesz miala?
 
Do góry