reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dziewczyny w tesco sa teraz promocje na ubranka dla dzieci :) kupilam dzis taki kombinezonik za 9.50 jakos, a normalnie 12 kosztowal :)
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi :)
Jak tylko będę miała chwilkę, zerknę na stronkę..
Praca jest o tyle ciężka, że 12 godzin trzeba stać, nie można siadać, poza tym da się przeżyć :)
Wybiorę się na wolnym do jobcentre, bo może rzeczywiście będzie lepiej, zarejestrować się jako bezrobotna, za jakieś 2, 3 miesiące
Pozdrawiam
 
Hej Babeczki,

przepraszam, ze wpadam jak po ogien, ale mam takie ( istotne dla mnie ) pytanie - czy któras z Was mieszka w okolicach Leeds moze ? ( Albo w takiej miejscowosci Malton ?? ) jesli tak, to pilnie proszé o kontakt, potrzebujé cos szybko ustalic.
Z góry bardzo dziékujé :tak:

Wszystkim zafasolkowanym gratulujé i zyczé spokojnych 9 miesiécy !!;-)
 
no to prosze wiesci
bede chyba ja nastepna z was
polozna mnie zbadala i...mam juz na 2cm
37.gif
mam sie relaxowac w lozku nie lazic zeby dochodzic do terminu ktory dostalam na cesarke...MAM SIE ZGLOSIC 01/10 NA CIECIE

a gdyby wzielo mnie cos wczesniej jakis bol mam sie udac szybko do szpitala zeby zdazyli cc zrobic
wiec teraz to mam pelne gacie

z Maxem mialam planowana cesarke...6dni przed terminem....i w dzien cc jak mnie sprawdzali wszystko bylo silnie pozamykane wiec lekarz mowil ze ja bym chyba raczej przechodzila

a tu termin na 12.10 a dzis 27/09 juz 2 cm

tyle ze ona twierdzi ze to roznie bywa-indywidualnie jedne laza z rozwarciem czy bez czopa kilka dni nawet 2 tygodnie inne w kilka godzin rodza
wiec nadal jestem glupia

a i tu w Uk cewnik zakladaja juz po znieczuleniu w kregoslup wiec nic nie czujesz
a w Pl mnie matretowali przed i to pamietam jako najgorsze...
03.gif
 
w nocy meczyly mnie bole krzyza i oto prosze wiesci
bede chyba nastepna z was
polozna mnie zbadala i...mam juz na 2cm
37.gif
mam sie relaxowac w lozku
nie lazic, zeby dochodzic do terminu, ktory dostalam na cesarke...
wiec MAM SIE ZGLOSIC 01/10 NA CIECIE CESARSKIE

a gdyby wzielo mnie cos wczesniej -jakis bol -mam sie udac szybko do szpitala, zeby zdazyli cc zrobic
wiec teraz to mam pelne gacie

z Maxem mialam planowana cesarke...6dni przed terminem....i w dzien cc jak mnie sprawdzali wszystko bylo silnie pozamykane wiec lekarz mowil ze ja bym chyba raczej przechodzila

a tu termin na 12.10 a dzis 27/09 juz 2 cm

tyle ze ona twierdzi ze to roznie bywa-indywidualnie jedne laza z rozwarciem czy bez czopa kilka dni nawet 2 tygodnie inne w kilka godzin rodza
wiec nadal jestem glupia

a i tu w Uk cewnik zakladaja juz po znieczuleniu w kregoslup wiec nic nie czujesz
a w Pl mnie matretowali przed i to pamietam jako najgorsze...
03.gif
 
Ja dzis bylam na ktg w szpitalu bo corcia malo ruchliwa do tego znowu incydent w sklepie oblal mnie zimny pot, rece zaczely sie trzesc i myslalam ze zjade i tak trzymalo z 30 minut. A na ktg wsio ok, tetno ok, zero skurczy, no imala zaczela sie ruszac jak szalona po podlaczeniu ktg. Tak wiec czekamy dalej na rozwuj wydarzen bo dzis juz 1 dzien po terminie. Co do rozwarcia to nie wiem czy cos sie robi bo mnie nie badaja.
 
coffee, no to trzymam kciuki, zeby wszystko pieknie i gladko poszlo, a u ns na SR mowili, ze czesto pierwsze dziecko sie przenosi, a z kolejnymi szybciej idzie.

irka252, jak mowia zeby przyjsc iles tam dni po terminie (np na ktg albo umowienie sie na wywolywanie) to chodzi o ten termin z 12tyg scanu, tak?
 
CZESC DZIEWCZYNY:tak::-)

elzu- ale sliczny ten kombinezonik:-D:tak:a data porodu liczy sie ta która ci powiedziala z pierwszego scanu......
Irka- z tym przenoszeniem to roznie bywa moja kolezanka pierwszego nie przeniosila ale za to drugie tak,nastepna pierwsze przenosila a drugie urodzila dzien przed terminem ....wiec chyba nie ma reguły..... w kazdym badz razie zycze ci aby szybko poszlo...............
Coffe- to lez kochana zebs doczekała CC a swoja droga super masz bo juz niedlugo bedziesz tulic malenstwo super sprawa.............

ja tez pierwsza ciaze przenosiłam o 12 dni ciekawe jak z drugim bedzie???
 
coffee az mnie ciarki przeszly jak przeczytalam Twoj post! Lez i odpoczywaj zeby wszystko bylo ok do terminu cesarki:tak::tak:

mam nadzieje ze ja jeszcze sie nie sype :baffled: za to moj facet, jak mu przeczytalam na kiedy masz termin a jakie juz masz rozwarcie to tylko skwitowal 'biedny jej facet' :-p:-p

ja dzisiaj chodze po scianach i wszystko mnie wkurza, wynajmujemy sobie nowe mieszkanko ale jakie koszty sie z tym wiaza to az mnie glowa boli :wściekła/y: sprawdzenie, depozyt i czynsz z gory...

elzu co do kabinezonikow to ja nakupilam pare sztuk z bootfair 'za grosze' :-p
pinka masz racje ze kazdy przypadek jest indywidualny :tak: ja czekam na wizyte z polozna ktora mam w czwartek zobaczymy co mi powie, nawet nie wiem w jakiej pozycji jest mala...
irka trzymam kciuki! napewno wszystko jest w porzadku! :tak::tak: ja to bede chodzic po scianach w terminie a co dopiero sie bedzie dzialo jak bede po :-D:-D
 
reklama
Do góry