reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja tez mialam i nic o nie dal:dry: a bolalo jak *****:baffled:
tez mialam wyznaczona date na poniedzialek 22.09 a urodzil sie w weekend przed wywolaniem - chyba sie przestraszyl :-D
 
Oby moja sie przestraszyla bo nie ma nic gorszego niz porod po oksytocynie raz mialam ta watpliwa przyjemnosc, podali mi bo skurcze w polowie porodu zanikly.
 
irka trzymam kciuki ze Mala sie niedlugo ruszy :) pewnie dobrze jej tam, cieplutko :p
co do masazu szyjki to mysle ze nie mialabym nic przeciwko jesli w jakis sposob to mialo by przyspieszyc porod :)

a ja dzisiaj bylam u poloznej i wyslala nas do szpitala, bo serce dzidzusia bilo za szybko :( standard jest 160 (chociaz to i tak sporo) a Nasza miala dzisiaj 180. pojechalismy do szpitala, podpieli mnie (po polsko to chyba ktg sie nazywa), mierzyli gdzies z 20 min i stweirdzili ze jak ona sie bardziej rusza to jest kolo 180.. mamy pobudzone dziecko :p ale ogolnie jest wszystko ok, w normie :)
teraz jakby cokolwiek sie dzialo mam bezposrednio dzwonic na ten departament w szpitalu.

a tak pozatym, mala jest ulozona glowa w dol, ale jeszcze nia moze ruszac nie wstawila sie do kanalu.
 
Już kiedys pisałam o tym, ze u nas w szpitalu (Salford Royal) nie praktykuje się ani obracania dzidzi, ani masazu szyjki.
Irka trzymamy kciuki za szybką akcję.
 
Olcia- ja za porada polskiego pediatry podawałam tez karmiłam flaszka ale tylko jedna kropelke dawałam,
Irka- szkoda ze cie nie ruszyło moze przytulanca z męzem spróbuj co????
 
reklama
Do góry