reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

irka252, jak mowia zeby przyjsc iles tam dni po terminie (np na ktg albo umowienie sie na wywolywanie) to chodzi o ten termin z 12tyg scanu, tak?
Tak jak pisza dziewczyny liczy sie ta data ze scanu w 12 tyg.

Co do przenoszenia to ja wiem ze roznie to bywa,bo 1 corka urodzila sie 3 dni po terminie, 2 cora 2 tyg. przed, 3 corka 3 dni po terminie, 4 cora 3 dni przed terminem, wiec ja sie smieje ze teraz wypada 3 dni po wiec 29.09 zobaczymy czy uda mi sie trafic.

Coffe co do rozwarcia to nie znaczy ze szybciej cie ruszy. Ja przy 1 ciazy mialam rozwarcie niecale 3 cm od 6 miesiaca ciazy a wyszla po terminie. A z reszta corek to bylam pozamykana na 3 spusty i 2 wyszly przed terminem a 1 po. Wiec spokojnie nie martw sie tylko troche sie pooszczedzaj.

Elzu zdjecia super.
https://www.babyboom.pl/forum/members/elzu-73266.html

 
reklama
dzien doberek

ja zaraz do pracy smigam

Elzu- foteczki sliczne..............
ikra- to ty niezła gromadke juz masz eheheheh a ja myslalam ze to twoje drugie dopiero:tak::-D


ok uciekam zerke po pracy miłego dzionka laseczki u nas pogoda piekna:-)
 
hej
zyje jeszcze 2 w 1 i zeby wczoraj mi nienagadali o tym lezeniu i przelezeniu do piatku to juz bym gdzies kursowala
...no z pierwszym tez bylam przed samym terminem "zamknieta" a tu chyba za duzo energi i latania po sklepach w weekend cholera wie
w kazdym razie nosilo mnie i nosi dalej' wszystkich odganialam bo ja umiem i robie najlepiej!!!

i tak zaraz szykuje sie do szpitala na wyniki krw...poniewaz mam miec cc w piatek - zrobiliby mi jak bym byla w szpitalu, ale ze cos tam sie porodowo zaczelo dziac wiec polozna chce miec moje wyniki wczesniej -jakbym nagle trafila i trrzeba by bylo ciac od razu :evil:
dzis stuknelo 3tyg od jutra odliczam 39 :roll:
brzuch jest ogromniasty i bardzo twardy, az polozna wczoraj nie mogla dzidzi wymacac, bo mam tyle wody /ponad norme/ i jest tak napiety, ze nic nie wymaca...ale mala za to ja skopala, wiec mogla mniej wiecej stwierdzic gdzie ma nogi :wink:
Max przezywa od wczoraj... mowi ze dzis oglosi w szkole, ze w piatek juz bedzie mial dzidzie
w nocy podobno cos mu sie snilo i lecial po babcie -mowi -ze nie chcial mnie budzic - bo kruszynka sie musi wyspac
...biedactwo
a z rana przed wyjsciem do szkoly musial-jak co wtorek zrobic zdjecie SWOJEGO brzuszka ktorego wycalowal te 9 miesiecy :wink:
napisalam mu notke dla nauczycielki, zeby mi pisala na biezaco, co Max ma wziasc do szkoly, czy sie nauczyc bo ja nie przyjde przez jakis czas, moja mama nie zna angielskiego a podejrzewam ze sam Max w tej chwili taki rozkojarzony wcale mi nic nie powie i jak zwykle na co bylo w szkole uslyze DOBRZE :lol:
no i zeby przez kilka dni wziely na niego poprawke bo on taki w chmurach lazi ze szok
dobra oto wieloryb


 
ikra- to ty niezła gromadke juz masz eheheheh a ja myslalam ze to twoje drugie dopiero:tak::-D

Sam babiniec,miałam 4 córki (ostatnia moja corunia zmarla w wieku 4 miesiecy w wyniku komplikacji po operacji serca),a teraz 5 corka w drodze. Tak wiec kochane Panie jak ktoras chce miec pewniaka na corke to moge pozyczyc swojego meza :-D.
 
coffie sliczny brzuszek :) jaki juz ogromniasty
irka przykro mi z powodu ostatniej corci pewnie bardzo to przezylas...nam sie udalo pierwszy synek teraz corcia ale niegdy nie wiadomo czy jeszcze kruszynka nie okaze sie chlopcem :) a teraz co Ci wychodzi tez dziewczynka?
elzu sliczne zdjecia....bedziesz miec piekna pamiatke :)
 
elzu swietne zdjecia :tak: super pamiatka
coffee naprawde masz pokazny brzuszek :-) ale super ze Twoj synek tak oczekuje na rodzenstwo, bedzie prawdziwym opiekunczym starszym bratem :tak:
irka przykro mi z powodu Twojej coreczki, Ty jestes najbardziej doswiadczona z nas jesli chodzi o porody :-)
 
wlasnie wrocilam ze szpitala
bobylam dzis na badaniu krwi i wymaz z nosa- to juz na piatek zrobili
dostalam tez jakies tabletki
mam byc na glodnego od czwartku polnocy a o 22 mam wziasc jedna tabletke i potem rano o 7 druga
21.gif
i jazda do szpitala na 7:30
a o ktorej mnie rozetna to nie wiem
ale mam nadzieje ze wyrobia die do 3;30 bo moj ksiaze po szkole koniecznie chce juz KRUSZYNE WIDZIEC
06.gif
 
Dziewczyny kupilam te majtko pieluchy na po porodzie.. M bo mniejszych nie bylo.. one straszne saaaa! :) Jak pampersy :) i wydaje mi sie ze za duze.. yh. mam nadzieje, ze bedzie mi wygodnie hehe :)
 
reklama
Witam:)
Elzu sliczne zdjecia:)

coffee masz niezly brzuszek:) ale fajnie ze braciszek taki radosny i sie doczekac nie moze
ja mam mlodszego o 11 lat brata, oj kiedy moja mama byla w ciazy tez nie moglam sie doczekac.... rozumiem go :) nieprzemeczaj sie i odpoczywaj co bys do piatku doczekala:)

irka252 bardzo mi przykro z powodu coreczki, strata nie do wypowiedzenia:( mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok
najwazniejsze zeby dzieciatka byly zdrowe

ja oczekuje pierwszego dzidziusia ma byc chlopczyk :)

a powiedzcie to normalne ze brzuch zaczal mi se obnizac juz teraz?? mam <termin na koniec listopada>?? w ogole to jakos nie przypadl mi ten moj termin i mam takie dziwne przeczucia, moze przewrazliwienie ale na drugim usg podali ten sam termin,jednak mysle co to moze byc wczesniej;/
mimo zmeczenia dobrze ze jeszcze pracuje <zmienilam zdanie> bo jakbym siedziala w domu to bym myslala i myslala i nie wiem co bym wymyslila hehe
taki mam zakrecony poczatek tygodnia ze szok
pozdrawiam wszystkie kobitki i malenstwa
 
Do góry