reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

pandorka gratulacje!!!!!!! co tak szybko sie zdecydowaliscie????????


Mamcia- obys kochana racje miała eheheh

ja od kilku dni senna jestem jak nie wiem co kurcze blaszka w 1 ciazy tak nie miałam a teraz zasypiam normalnie na stojąco!!!! pogoda dzis w miare wiec po pracy z mała na spacer wyszlam bo ostatnio troszke ja zaniedbała ;-/ tymi swoimi sennoscami


ale tu ciszaaaaaaaaa
 
reklama
pandorka gratulacje :)
Ja senna nie jestem a za to cierpie na bezsennosc :( dzis spalam 2,5 godz... i caly dzien jak cien chodze po domu :(.
 
No to jeszcze lepiej:-), widzę, że jest więcej takich szalonych kobiet jak ja:-D:tak:, oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu;-). U nas to też byla swiadoma decyzja, niczego nie zaluje, co wiecej uwazam, ze nie moglismy postapic lepiej:tak::-). Pozdrawiam!
 
hej dziewczyny :) jak wasze brzuszki? ja troche podziebiona :( Moja ksiezniczka to tak kopie ze az strach co za diabelek z niej bedzie :) synek mnie tak nie kopal :)
 
Pandorka gratulacje,i pomyslec ze dopiero rodzilas:-)

Ja tez zamierzam w tym roku jeszcze zajsc w ciaze,ale musze poczekac az moj D wroci-mam nadzieje tylko ze pojdzie nam szybciej niz ostatnio:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny :-)
Pandorka gratulacje :-)
A u mnie dziewczyny od paru dni jest pod górkę,plamię i strasznie się boję jak się to skończy,byłam wczoraj na USG w szpitalu bo nie dałam im spokoju,z fasolką jest wszystko dobrze widziałam jak serducho biło :-) no ale z skąd te plamienia to ona sama nie wie,następne USG to planowane to mam 20.08 odliczam dni bo nie mogę się doczekać żeby mi powiedzieli że wszystko jest w porządku.Leże i odpoczywam no ale nadal dzisiaj plamie delikatnie no ale jest.
 
reklama
ssabrina trzymam kciuki za Twoje malenstwo, dobrze ze zrobilas to USG i ze z malenstwem wszystko ok, tylko skad tw plamienia? Przyczyn moze byc duzo, moze to nadzerka? Lez kochana i odpoczywaj...
 
Do góry