reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie,
dawno nie zaglądałam ale Amelia bardzo mało śpi w ciągu dnia, więc u mnie urwanie głowy, szczgólnie że Alan też potrzebuje mamy, a w domu ciągle coś do zrobienia:tak:
Walczyliśmy ze skórą małej bo ma alergie, wykluczyłam mleko i teraz jest ok.
Dziś szczepienie mamy:-( mam nadzieję, że jakoś mała to zniesie.
Witam nowe mamy i gratuluje oczywiście:tak::tak::tak:
kamilalopez widzę, że coś tu zaglądasz, a reszta gdzie się podziewa?CO tam u Was słychać???????Widzę, że szwagierka nie odpuszcza:-D a jak tam sprawy mieszkaniowe? My będziemy szukać nowego domu, mam nadzieję, że coś fajnego znajdziemy
pandorka gratuluję!!!!
serdecznie pozdrawiam:-)
 
reklama
Hello!
Witam po dłuższej nieobecności, jakoś nie mam chęci na nic. Do tego w zeszłym tygodniu znowu wylądowałam w szpitalu z powodu wysokiego ciśnienia :baffled:.
Jeżdżę na te wizyty co tydzień i czekam kiedy coś powiedzą o cesarce, (chyba nie będą mi kazali rodzić sn jeżeli mam problemy z ciśnieniem?) a oni nic w tym temacie:no:. Jak w przyszłym tygodniu nadal nic nie powie to wreszcie spytam, ale chciałabym zatrzymać małą w brzuchu chociaż do 30.08 bo mama przylatuje dopiero 31.08:tak:. Pozdrawiam Was.
 
Hello!
Witam po dłuższej nieobecności, jakoś nie mam chęci na nic. Do tego w zeszłym tygodniu znowu wylądowałam w szpitalu z powodu wysokiego ciśnienia :baffled:.
Jeżdżę na te wizyty co tydzień i czekam kiedy coś powiedzą o cesarce, (chyba nie będą mi kazali rodzić sn jeżeli mam problemy z ciśnieniem?) a oni nic w tym temacie:no:. Jak w przyszłym tygodniu nadal nic nie powie to wreszcie spytam, ale chciałabym zatrzymać małą w brzuchu chociaż do 30.08 bo mama przylatuje dopiero 31.08:tak:. Pozdrawiam Was.

Hej a nie pytali Cie jak chcesz rodzic? Mnie juz doktor w szpitalu pytal....jeszcze troche i masz koniec :), bedziesz miec dzidzie przy sobie :)
 
no u mnie tez dziwnie bo najpierw czekali na list z Polski
z archwium dlaczego mialam pierwsze cesarke i komplikacje
jak dostali list to jeden lekarz potem drugi ze definitywnie bede miala cesarke
potem GP tez ze "o pani na ciecie" mowi ze tak mam w papierach
a w lipcu mialam wizyte z ginekologiem /oczywiscie tu stale widzi sie innego lekarza/ i on oj ze nie ze jeszcze niewoadomo ze cesarke to bede chyba miala jak mi sie dziecko nie przekreci do 35tyg- bo nadal jest glowka w gore

nic juz nie wiem
a polozna na to ze NIE MAM SLUCHAC OSTATNIEGO LEKARZA bo i tak ja zdecyduje jak chce
wiec juz kompletnie nic nie wiem
znowu gdybym miala miec faktycznie ciecie juz by mi podali date...
dzis ide na picie glukozy
dziwili sie czemu tak pozno a ja na to ze jakos wczesniej nie dostalam wizyty i ze to NIE ODE MNIE PRZECIEZ ZALEZY..../jutro zaczynam 32 tydzien/

coraz ciezej mi...od dwoch dni wstaje z bolem kregoslupa i czuje ze nie mam miejsca w brzuchu
koszmarnie ciezko
odnosnie plci dzidzi...mi w 21 tyg powiedzieli ze dziewczynka ale tak nie mialam wiecej usg...jak czesto wy mialyscie i mialyscie powiedziane ze wiecie jaka plec ma dzidzia?

i najwazniejsze...jakie produkty wybieracie dla noworodkow / lacznie z proszkami do prania/
i dla mam
mam stres ...co na polog wziasc itd...pamietam to jako koszmar w Polsce bleeeeeee
 
coffe nie stresuj sie :), tu ty podejmujesz decyzje jak chcesz rodzic :) mnie sie doktor zapytal jak chce rodzic, no i my mowimy ze przez cc i zaczynamy tlumaczyc o porodzie w PL itd. a on ok CC nawet nas do konca nie wysluchal, ale chyba bede miec jeszcze jedno spotkanie w szpitalu wlasnie na temat CC bo tez jeszcze nie mam terminu. Mysle ze u mnie wszystko sie ruszy od wrzesnia....Pozdrawiam Coffe a na kiedy masz termin porodu?
 
termin mam od nich z usg 12.10
polozna jednak mowi ze gdybym czasem miala miec jednak cesarke to robia w 38 tygodniu
a ja juz taka wielka tak mi ciasno ze wlasnie chyba panikuje ze mnie naprzod wezmie

co bierzesz do szpitala dla siebie? jakie wkladki najpewniejsze/? cos na nawal pokarmu?
akurat polog i biust wspominam najgorzej w pierwszym miesiacu "po"
 
Dziewne bo jak rozmawialam ze znajoma to mi mowila ze miala date CC taka jak termin porodu :/, ja juz nic nie rozumiem, co do wkladek to jeszcze nad tym nie myslalam, podobno normalnie w majtkach mozna chodzic a w PL nie mozna bo ja nie moglam, tylko jakies podpaski z ligniny mi dawali miedzy nogi
a tu nie mam pojecia :/, musze sie popytac znajomych co tu rodzily. Co do karmienia to ja mialam poblem przez pierwsze 4 dni nie mialam pokarmu :( pozniej tez malo....mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej :)
 
Dzis ide do znajomych na grilla., to zapytam sie kolezanki ile czego trzeba :) ona wszystko bardzo dobrze wspomina :) a wiec nie mam takiego stresa :)
 
reklama
Witam was :-) u mnie bez zmian,wczoraj mialam kolejne USG z fasolina jest ok no ale nadal plamie,to juz jest tydzien tak :-( a i wedlug tego USG ciaza jest mlodsza o 2tygodnie martwi mnie to i czy jest to w porzadku ?
 
Do góry