reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
ja niewiem jak ja przeczytalam ze sie doczytalam mamy na wyspach a to watek ciezarne na wyspach :O Kurcze wiec tu chyba nie pasuje :( bo ciezarna to bylaaaam loohoho kiedys A tu jeszcze nie zauwazylam ze mamy z UK :( pomyslicie ze wariatka jestem :p
 
mamcia- to super a masz lustrzanke czy tak cyfrowka sobie pstrykasz?????? ja ostatnio wybrałam sie na plener i kilka fajnych fotek udało mi sie zrobic....
 
Mam cyfrowke , moj K nie chcial kupic lustrzanki. Pogoda u nas fatalna :(, chcielismy dzis jechac nad morze ale nie da sie jak pada :( cale plany diabli wzieli....Malutka kopie dzis od rana :)) wspaniale uczucie. Pozdrawiam
 
hej kochane... ale dawno mnie tutaj nie bylo :) wpadlam tylko na chwile... mam nadzieje ze fasolki sie swietnie rozwijaja i rosna zdrowe :)
kobietki mam ksiazke na sprzedaz... opisane sa jak sie przygotowac do ciazy, cala ciaze tydzien po tygodniou, porod i wczesne lata dziecka.... swietna ksiazka w twardej okladce... ja ja kupilam przed zajsciem w ciaze i przyniosla mi szczescie wiec moze ktorej z was tez troche szczescia przyniesie... :) tutaj jest link do ksiazki jak ona wyglada... jesli jest ktoas z was zainteresowana to prosze dac mi znac na priv...
http://www.podsiedlik.pl/ksiazka/index

ksiazka w zadbanym stanie... chcialabym za nia £10...
 
no u nas dzis nawet nawet pogodynka nie padało i słoneczko wygladało zza chmur bo ostatnimi czasy to makabra zimno wilgotno brrrrrrrrrrr


najprawdopodobniej za 2-3 miesiace juz sie wprowadzimy do nowego domu bo budowa dobiegnie konca ale sie juz nie moge doczekac heheh

Moja gwiazda dzis szaleje czasami sie zastanawiam jak ja dam rade jak 2 sie urodzi i zaczna wyc bez sensu na raz:szok: walne se kulkę w łeb..........
 
PINKA25 nie bedzie zle :) moja siostra ma 2,5 letnie i 2 miesieczne i mowi ze nie jest zle. Ja juz bede miec pomocnika bo maly bedzie 1,5 mies. przed 5 urodzinkami :). U nas dzis piekna pogoda wiec chcemy to wykorzystac i wybieramy sie nad morze :) Pozdrawiam milego dnia :)
 
reklama
Witam się ponownie w wątku dla zaciążonych



imag0072a.jpg


robiony dziś o 15.00

 
Do góry