reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Witam was dziewczyny :-D
Po wizycie dość dobrze tylko długo,sprzęt był sprawny :-D serducha nie sprawdzała powiedziała że od następnej wizyty będzie sprawdzać no a Ja usłyszę i zobaczę dzidzie na najbliższym USG :-) No a teraz czekać aż szpital zaprosi mnie na USG,powiedziała że powinnam mieć robione w 12tc więc jeszcze się naczekam :-) Położna jest przemiła,młoda chyba lepiej nie mogłam trafić :-) szczęściara ze mnie :-D
 
Swietnie ze wszystko ok :) no a na usg. musisz poczekac, pamietam jak ja nie moglam sie doczekac a juz jestem po polowkowym :) tak ten czas leci :))
 
dziewczyny jak z tym usg tutaj bywa? lekarze tutejsi raczej sie nie myla?
w 21 tyg powiedzieli mi ze dziewczynka...i teraz sie przestawilam ze dziewczynka ale gdzies sie kolacze...a moze sie pomylili:zawstydzona/y:
 
dziewczyny jak z tym usg tutaj bywa? lekarze tutejsi raczej sie nie myla?
w 21 tyg powiedzieli mi ze dziewczynka...i teraz sie przestawilam ze dziewczynka ale gdzies sie kolacze...a moze sie pomylili:zawstydzona/y:

Ja bylam pewna ze nosze w sobie chlopca :) a marzylam o dziewczynce. Poszlismy na usg. i po pomiarach itd. powiedziala ze teraz sprawdzimy plec. w momencie odnalazla to co trzeba zastopowala, zrobila zblizenie i na calym ekranie widzielismy "pipcie" :)) moj K. jeszcze niepewnie sie zapytal czy to na 100% dziewczynka czy jest tego pewna, babka sie zasmiala i powiedziala ze jest pewna na 100% no i pogratulowala parki bo bylismy na usg. razem z synkiem ;) a wiec ja raczej powinnam byc pewna na 100% ale ze szczescia jakos nie moge w to uwiezyc. Za to kupilam juz wozek bugaboo pink :)) wrazie czego zmienie kolor pokrowcy ;))
 
Ps. moim znajomym zawsze dobrze mowili :tak: nie spotkalam sie jeszcze tu z zadna pomylka w przeciwienstwie do PL gdzie maja gorszy sprzet :sorry:
 
dziewczyny jak z tym usg tutaj bywa? lekarze tutejsi raczej sie nie myla?
w 21 tyg powiedzieli mi ze dziewczynka...i teraz sie przestawilam ze dziewczynka ale gdzies sie kolacze...a moze sie pomylili:zawstydzona/y:

zarówno jak i mnie tak i moim kolezanką a troche ich tutaj rodziło zawsze płec sie zgadzała wiec mysle ze u ciebie tez tak bedzie i nie potzrebnie zawracasz sobie tym glowe.a w razie co jak masz obawy kupuj uniwersalne ciuszki..........
 
heja dziewczyny znalazlam takowy watek a wiec pomysllam ze i ja tu cos naskrobie :) Milo mi was poznac kobietki nazywam sie Sylwia moj partner to Damian a coreczka to Nadinka :) mieszkam na wyspach ponad dwa lata a Damian okolo 5 Prowadzilam cala ciaze w Irlandii i tu rodzilam :) Mieszkamy w Limerick :)

no to chyba na razie tyle :p Pozdrawiam
 
reklama
Do góry