reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Czesc dziewczynki, bole brzucha przeszly, pomeczyly mnie jeden dzien i zniknely. Ale ostatnio boli mnie tak jakby spojenie lonowe, bol pojawia sie na chwilke i znika, takie pikniecie. Powiedzcie czy to normalne? bo czytalam cos o tym ze moze to byc objaw rozchodzenia sie spojenia lonowego. Do polski lece za tydzien, wiec pojde do lekarza sie upewnic. Czy ktoras z was tez to miala?
 
ada , medio -- dziekuje wam kochane mamusie... ja troszke moze przesadzam no ale coz taka juz jestem...

karolinka- jak u ciebie????????????
 
Dziekuje dziewczynki z calego serducha!!!
Na wzmianke o bolu tylko sie usmiechneli i powiedzieli,ze jest to naturalne,nawet jesli potrafi byc odczuwalny dniem i noca.Wczoraj mialam nast. pobranie krwi i dzis mam sie dowiedziec co i jak.Oby wszystko bylo dobrze!!!!!!!!!!!!! bo innaczej nie bede szczesliwa:crazy::angry::angry::angry:
Jest sliczny dzien kobietki,zycze wszystkiego dobrego i kazdej po zdrowym dzidziusiu!!!
 
Witam spiochy!!!!!!!

Ja na chwilke... dzis mamkolejnawizyte ale juz u poloznej... moze cos ona mi powie ciekawego... juz nie moge sie doczekac... mam jeszcze ogladac sale porodowa i sale rodzinna w ktorej bede lezec po porodzie...
zycze milego dzionka....
 
asinka jak zapytalam swoja midwife czy moge przepajac dziecko herbatka z kopru, to absolutnie zakazala do 6m-ca zycia, dzieki za porade

medio, tajchi wasze techniki pomogly:tak:
 
myleene ciesze się,raczej te nasze dzieci sa podobnie skonstruowane:-D
paula kruszynka z tej córeczki ale będzie dobrze zobaczysz jak będzie przybierac na wadze nie nadążysz ciuchów w szafie wymieniać
matisek normalne,normalne nic sie nie martw,ciałko przygotowywuje sie do zmian,ja miałam podobnie.

Noo dziewczynki czekamy na kolejne maluszki:laugh2:
 
Dzieki Tajchi juz zaczynalam sie martwic. Uf kamien z serca :-D
Ciekawe jak tam Karolinka, mam nadzieje ze juz trzyma dzidzie :-)
Taki piekny dzionek, az tak fajnie nastraja :-D az mam ochote poskakas he he.
Milego dzionka, buziale
 
reklama
hejka:)
juz po wizycie w szpitalu, w piatek mam byc na 8 rano:-) przepisali mi jakies tabletki ktore mam brac rano i wieczorem, powiedzieli jak mniej wiecej wyglada caly zabieg, co mam wziac ze soba do szpitala(beda mnie trzymac od 3 do 5 dni):tak: i zrobili mi badanie MRSA( szczerze mowiac nie wiem co to dokladnie jest:sorry:) jesc nie moge od polnocy a pic od 4 rano:-p poza tym rutynowe badania krew, mocz,cisnienie...:-p ja juz chce piatek!!:-D:-D
oprocz tego udalo mi sie w koncu wyprosic Health in Pregnancy formularz i od razu go wyslalam:-)
a pogoda przepiekna..:-)chce zeby tak bylo w piatek:tak:
paula nie przesadzasz, to normalne ze martwisz sie o maluszka:tak:
 
Do góry