reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

juz posprzatane, moge w koncu odpoczac:-p czekam teraz na kuriera bo okazalo sie ze przy przedluzaniu umowy z Cyfra trzeba im odeslac dekoder :baffled: nie wiem po co to ale coz, odsylamy dzisiaj do polski i jakis tydzien bez telewizji, ale mnie to nie szkodzi bo bede w szpitalu, gorzej z M, bedzie sie wieczorami nudzil:-p
nie wiem czemu ale od przedwczoraj boli mnie kosc lonowa jak wstaje... chyba mlody troche przytyl w ostatnim czasie i naciska na ta kosc:-D
Medio no tylko kosmetyki i szlafrok musze rano dopakowac i moga mnie kroic:-D
 
reklama
czesc wszystkie mamy!!
Ada powodzenia jutro- nie jest tak zle wierz mi, ja wlasnie wrocilam od prowadzacej ciaze i poprosilam o cesarke i nie bedzie problemu!! bardzo sie ciesze!!
 
ada- ale ci swietnie... juz wiesz co i jak bedzie... zycze powodzenia z calego serduszka trzymam kciuki za jutro... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z dzidzia i z toba... szybciutko bedziesz mialam malenstwo przy sobie... i abys rownie szybko wrocila do domku...
 
Idz do lekarza lub poloznej i powiedz ze potrzebujesz taka note by leciec samolotem. Jak nie wiesz jak sie to dokladnie nazywa to wydrukuj z internetu pytanie i odp odnosnie latania w ciazy. Ja tak zrobilam i bez problemu dostalam i od poloznej i od lekarza za darmo. Taki swistek jest wazny przez 2 tygodnie. Jak bedziesz w polsce dluzej to musisz poprosic ginekologa o takie same zaswiadczenie. Nie chcieli mi wydac biletu jak im tego nie pokazalam.
 
Hej Dziewczyny! Nie mam cukrzycy -JUPI :-D
Przynajmniej na razie :sorry: Ale dietkę będę trzymać cały czas!:tak:

Pytanie do słodkich mam (czytaj: cukrzyczek;-)) lub mam, które starają się być na racjonalnej diecie - czy 1800-2000kcal to wystarczająca ilość w III trymestrze ciąży? :confused2: Pytałam dwóch polskich lekarzy, w tym jednego ogólnego i mojej ginekolog - mówią, że jak dziecko przybiera prawidłowo to ok, ale skąd ja mam wiedzieć czy przybiera prawidłowo :angry: Teraz jak okazało się, że na razie nie mam cukrzycy to nie wiem kiedy będę miała następny scan (mam w Polsce, a potem chyba jakoś krótko przed porodem tu w UK robią - wiecie coś o tym?

Pytanie drugie - czy któreś z Waszych dzieci rozbiera się 100 razy w ciągu dnia do zupełnego golasa? :eek: Bo mi już ręce opadają, Alicja przechodzi samą siebie... :no:Kiedy to przejdzie?? :rofl2:

Ada - ale ja Ci zazdroszczę, marzę o tym żeby mieć maleństwo już przy sobie, trzymam za Ciebie kciuki jutro, buziaczki :*
 
reklama
Ada - ja rowniez trzymam mocno kciuki chociaz mysle ze nie beda potrzebne bo wszystko pojdzie jak po masle zycze Ci abys wspominala ta cesarke tak cudownie jak ja swoja i zebys szybciutko wyszla do domku razem z malenstwem (ja wyszlam po 2 dobach) i rowniez tego Ci zycze. Duze buziaki dla Ciebie i malenstwa :-)
 
Do góry