reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

dziewczyny jaka macie skuteczna metode na pozbycie sie "wiatrów" z organizmu maluszka?
mojemu malcowi gazy zalegaja w brzuszku i jest przez to strasznie markotny....:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć

Myleene: ja jak wprowadziłam Milence mleko modyfikowane bo musiałam ją dokarmiać zaczęłam jej też dawać herbatkę z kopru włoskiego taką w granulkach z firmy hipp. pobudza ona organizm maluszka aby puszczał gaziki- jest ona od 1 miesiąca ale sprawdziłam ją jak mała miała prawie trzy tygodnie. Dawałam jej po troszku i patrzyłam czy przypadkiem nie ma zielonej kupki i tak jest do dziś. I na szczęście już się pozbyliśmy tego problemu. Przynajmniej łatwiej jej kupkę zrobić:)

U nas choróbsko panuje od zeszłego tygodnia. Najpierw Ola złapała jakieś dziadostwo psikała i katar miała a póżniej automattycznie ja załapałam i Milenka. Byłam z małą u lekarza bo miała gorączkę ale kazał się nie przejmować i nic nie przepisał naewt osławionego paracetamolu. A miała prawie 38 stopni. WKurzyłam się jak nie wiem bo dziecko nie chciało jeść i w dodatku marudne zadzwoniłam do POlski do pediatry który leczy Olę kazałami podać paracetamol dla dzieci i płukać nosek. Od wczoraj to stosuje i nie ma już gorączki i katar już ustępuje. Przynajmniej dziecko spokojnie śpi. Na pewno nie będę się stosować do ich zaleceń bo jej choróbsko pewnie z tydzień by trwało. Mnie równiez nic nie dał bo karmię piersią ja t się mogę pomęczyć jeszcze jakiś czas ale nie będę patrzeć jak moje dziecko przez katar nie może złapać oddechu bo nie pomagało już odciąganie. Co za kraj no ale cóż trzeba sobie radzić:tak::tak:

Pozdrawiam Was
 
A właśnie Myleene zapomniałam dopisać po jedzeniu dawałam dziecko pionowo do odbicia dodatkowo masowałam brzuszek a jak to nie pomagało kładłam na kolanach i gładziłam po pleckach to też pomaga. Jeśli to nie pomoże spróbuj powoli wprowadzać maluszkowi herbatkę bo jest ona skuteczna tylko że niedobra. Milenka na początku strasznie nią pluła i krzywiła się teraz jest ok
 
Witajcie mamusie!!!!!!!!!!
no po wizycie nic nowego sie nie dowiedzialam.... nie bylo mojego gina.... przyjela mnie jakas babka...
zrobiono USG... corcia jest malenka wazy ok 2100kg.... ale zdrowa serduszko bije mocno.... glowka jest na dole.... wyniki moczu i krwi ok....
no a brzuszek dalej nie rosnie...
wiec jestem troszke zla... mowilam o pieczeniu w podbrzuszu ale stwierdzila ze tak moze byc....

no ale jutro mam wizyte u poloznej... moze tam sie dowiem czegos nowego...

dziekuje za kcikiasy... kochane mamusie...
 
witam:)
u mnie slicznie sloneczko swieci od samego rana:-) jutro ide do szpitala i powiedza mi o ktorej mam przyjsc w piatek, poza tym podobno przepisza mi jakies leki ktore mam wziac dzien przed cc:-p nie moge sie doczekac!!!:-):-)

paula rzeczywiscie malutka twoja kruszynka, trzymam za was mocno kciuki by wszystko bylo dobrze:tak:
 
Ada o to juz tuz tuz Kochana:)
Paula rzeczywiście malutka Twoja córcia, ale ważne że zdrowa.
Myleene ja podobnie jak Tajchi stosuje metode na brzuszek, skuteczna i na wzdęcia i pomaga w odbiciu maluszkowi.
 
reklama
Do góry